ΒΑΣΣΑΛΟΣ: ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Πήγαινε κάτω

ΒΑΣΣΑΛΟΣ: ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση από ioannis1975 Την / Το Πεμ Σεπ 13, 2012 11:09 pm

Για 3 μέρες μόνο…
Ξεκίνησε από σήμερα Πέμπτη το Mega Bazaar της εταιρίας Vassalos Moto Accessories , που θα συνεχιστεί και για την Παρασκευή 14 και το Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου, δίνοντας τη δυνατότητα στους ενδιαφερόμενους να προμηθευτούν γάντια, κράνη, μπότες και είδη ρουχισμού μοτοσυκλέτας, αλλά και σκούτερ, σε τιμές ευκαιρίας.

Το Mega Bazaar της Vassalos Moto Accessories (Λεωφόρος Αμφιθέας 131 στο Παλαιό Φάληρο), πραγματοποιείται για τις τρεις επόμενες με πλήθος προσφορών. Οι τιμές για τα κράνη ξεκινούν από 50 ευρώ, για είδη ρουχισμού από 70 ευρώ, για μπότες και παπούτσια από 50 ευρώ και για γάντια από 10 ευρώ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ioannis1975

Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΒΑΣΣΑΛΟΣ: ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση από ΚωσταςΤ Την / Το Πεμ Σεπ 13, 2012 11:17 pm

ioannis1975 έγραψε:Για 3 μέρες μόνο…
Ξεκίνησε από σήμερα Πέμπτη το Mega Bazaar της εταιρίας Vassalos Moto Accessories , που θα συνεχιστεί και για την Παρασκευή 14 και το Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου, δίνοντας τη δυνατότητα στους ενδιαφερόμενους να προμηθευτούν γάντια, κράνη, μπότες και είδη ρουχισμού μοτοσυκλέτας, αλλά και σκούτερ, σε τιμές ευκαιρίας.

Το Mega Bazaar της Vassalos Moto Accessories (Λεωφόρος Αμφιθέας 131 στο Παλαιό Φάληρο), πραγματοποιείται για τις τρεις επόμενες με πλήθος προσφορών. Οι τιμές για τα κράνη ξεκινούν από 50 ευρώ, για είδη ρουχισμού από 70 ευρώ, για μπότες και παπούτσια από 50 ευρώ και για γάντια από 10 ευρώ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Και λεω που θα παω αυριο μετα την εκκλησια.Πολυ ενδιαφερον Γιαννη γιατι θελω καλοκαρινα γαντακια!
Σ'ευχαριστω
ΚωσταςΤ

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Παρ Σεπ 14, 2012 11:45 am

Ωραίος ο Γιάννης ! cheers cheers cheers

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 27023
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Δημοσίευση από Moto Hellas Forum Την / Το Παρ Σεπ 14, 2012 12:52 pm

Ευχαριστουμε Γιαννακη

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Moto Hellas Forum
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Κερκυρα

http://moto-hellas-forum.forumgreek.com

Δημοσίευση από ΚωσταςΤ Την / Το Παρ Σεπ 14, 2012 2:50 pm

Κυριοι οπως ειπα σημερα επισκεφθηκα το καταστημα ΒΑΣΣΑΛΟΣ απ οπου αγορασα αυτα τα καλοκαιρινα γαντακια τα οποια πριν απο καποιο καιρο κοστιζαν 90 ευρωπουλακια εγω τα τσιμπησα με 10 ευρωπουλακια.

Οι ανθρωποι (ολη η οικογενεια μεσα 2 αδελφια με τους γονεις) ηταν παρα πολυ εξυπηρετικοκοκοκοτατοι.Οι δεν τιμες να παιζουν και εκτος μπαζααρ -20 με -30%.Απ ο,τι μιλησα με τον ιδιοκτητη μου ειπε οτι ειχε καταστημα στην Ν.Σμυρνη και μετα απο μια ατυχια που ειχε βρηκε την ευκαιρια και μεταφερθηκε στην παραπανω διευθυνση.Στοχος απ ο,τι μου ειπε ειναι η ποιοτητα που θελει να παρεχει στον πελατη σε συνδυασμο με τις καλυτερες τιμες.Για μενα αξιζει να κανετε μια βολτα!
ΚωσταςΤ

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Παρ Σεπ 14, 2012 3:02 pm

Μεγειές ωραιότατα και η τιμούλα ακόμα ωραιότερη ! Very Happy

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Στησίλαος Την / Το Παρ Σεπ 14, 2012 3:13 pm

Μεγειές. Έχω ψωνίσει αρκετές φορές από εκεί, και είμαι ευχαριστημένος και με την αφτερ μάρκετ εξυπηρέτηση. Έχω γνωριστεί με τα άτομα εκεί. Το προηγούμενο μαγαζί ήταν στην Αιγαίου, όπου πήρε φωτιά από βραχυκύκλωμα. Είχαν πάει σε κάποιο ημιυπόγειο, και τώρα εκεί.
Στησίλαος

Αριθμός μηνυμάτων : 1043
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012
Τόπος : Ἐν Κανθάρου λιμήν

Δημοσίευση από ΚωσταςΤ Την / Το Παρ Σεπ 14, 2012 3:49 pm

Στησίλαος έγραψε:Μεγειές. Έχω ψωνίσει αρκετές φορές από εκεί, και είμαι ευχαριστημένος και με την αφτερ μάρκετ εξυπηρέτηση. Έχω γνωριστεί με τα άτομα εκεί. Το προηγούμενο μαγαζί ήταν στην Αιγαίου, όπου πήρε φωτιά από βραχυκύκλωμα. Είχαν πάει σε κάποιο ημιυπόγειο, και τώρα εκεί.

Σαββα σ'ευχαριστω!

@Στησιλαος Αυτο ακριβως μου ειπε και ο Αντωνης ενας απο τα παιδια.Στην Αιγαιου ειχαν το μαγαζι αλλα φανταστηκα οτι καποια φωτια θα αρπαξε και πηγαν στην Αμφιθεας!
Απ ο,τι συζητησαμε δεν κανουν μπαζααρ επειδη κλεινει το εκει μαγαζι αλλα βασικα για να τους γνωρισει ο κοσμος!
ΚωσταςΤ

Δημοσίευση από joebar Την / Το Παρ Σεπ 14, 2012 4:39 pm

ηταν να παω σημερα αλλα τελικα πηγα στην πετρου ραλλη και πηρα ενα τσαντακι μεσης dainese 26 ευρω
μηπως ξερει κανεις το τηλ του γιατι θελω γαντια??
joebar

Αριθμός μηνυμάτων : 2227
Τόπος : χαλανδρι

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Παρ Σεπ 14, 2012 6:37 pm

κωστας sh έγραψε:ηταν να παω σημερα αλλα τελικα πηγα στην πετρου ραλλη και πηρα ενα τσαντακι μεσης dainese 26 ευρω
μηπως ξερει κανεις το τηλ του γιατι θελω γαντια??

Κώστα γράψε : 2109322471

Και γενικά η ιστοσελίδα είναι : [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Savvas
Admin

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης