Τα νέα της αγοράς των μοτό κάθε είδους και όχι μόνο.

Σελίδα 31 από 40 Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Απ: Τα νέα της αγοράς των μοτό κάθε είδους και όχι μόνο.

Δημοσίευση από vagma Την / Το Δευ Φεβ 05, 2018 8:16 pm

με πολυ μεγαλη χαρα αλλα συναμα και παρα πολυ μεγαλη λυπη βλεπω στον καταλογο της χονδα στην ελλαδιτσα μας επιτελους ενα αγαπημενο διτροχο και all time classic το CB 1100 EX στην απαραδεκτη τιμη των 14900 ευρω............φαντασου να φερνανε και το CB 1300 και στις δυο εκδοσεις του τι τιμη θα του βαζανε...........
vagma

Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2016
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από Pappous Vatraxos Την / Το Δευ Φεβ 05, 2018 11:43 pm

12200$ στο Αμερικα, ήτοι 9840 σε γιούρος...!!!!

Σαραβλάαακα...

©️2018 American Honda Motor Co., Inc. - Motorcycle Division

Read more at [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Pappous Vatraxos

Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2012
Τόπος : Γύφτισσα Αγιά Βαρβάρα

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Φεβ 06, 2018 7:09 am

Αμ η Αμερική έχει αγορά που η Ευρώπη φαίνεται φτωχός συγγενής μπροστά της.
Γιαυτό όχι μόνο οι αρχικές τιμές αλλά και τα αναλώσιμα - ανταλλακτικά έχουν τεράστιες διαφορές.
Και δυστυχώς επίσης για να φέρεις εδώ παίζει τελωνείο - μεταφορικά  που σκοτώνουν.

Είναι όπως σας έχω πει άπειρες φορές και για τα φόρουμ - μοτοπαρέες.
Θέλουμε από ένα μαγαζί εκπτώσεις χωρίς νάχουμε αγοραστική δύναμη πολλών μελών που στηρίζουν την προσπάθεια μιας και ο καθένας τραβάει κατά όπου του καπνίσει, τα ίδια είναι και ο Σαρακάκης και ο όποιος Σαρακάκης, αφού πουλάει τόσα κομμάτια παίρνει και τόση αρχική τιμή και ούτω καθεξής.

Αν βέβαια αυτό συμβαίνει και μέσα στην Ευρώπη όπως το YAMAHA T MAX που στην Γαλλία πάει κανά 8,5 - 9 χιλιάρικα και εδώ είναι στα 12, τότε φταίει καθαρά η τιμολογιακή πολιτική της εδώ εταιρείας και τότε δικαίως να τη βρίζουμε αλλά και αυτοί καλά κάνουνε αφού υπάρχουν κορόιδα και πληρώνουν 12,5 χιλιάρικα για να το πάρουνε.

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 27440
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Δημοσίευση από vagma Την / Το Τρι Φεβ 06, 2018 2:07 pm

Ξέρουμε Σάββα πως δουλεύει η αγορά.......το θέμα είναι ότι είναι πολλά τα λεφτά που ζητάει ο Σαρακάκης γενικά σε όλα τα μοντέλα του και δεν αντικατοπτρίζει αυτά που προσφέρει......με 10000 το cb το χα πάρει χτες.....
vagma

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Φεβ 06, 2018 6:33 pm

Δε μου λες Βαγγέλη ξέρεις πόσο έχουν στην υπόλοιπη Ευρώπη τα μοντέλα της Χόντα ?

Να σου πω εγώ λοιπόν που ξέρω.
Δες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] πούχει το DCT 8.599. Εδώ έχει προτεινόμενη λιανική 9.150, ε εγώ την πήρα μετρητά 8.600 ίδια τιμή με Γαλλία οπότε ?

Και Γερμανία ένα δείγμα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Τα ίδια οπότε?

Δεν βλέπω λοιπόν σημαντικές διαφορές. Αν βλέπεις εσύ κάπου αλλού ευχαρίστως να το μάθουμε και οι λοιποί να ενημερωθούμε.
Να επαναλάβω ΟΧΙ ΑΜΕΡΙΚΗ αλλά Ευρώπη.

Και πούσαι...έχε υπόψη σου ότι στην Αμερική τα μοντέλα που κυκλοφορούν ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ και μερικά παραδείγματα είναι ότι το δικό μου στην Αμερική έχει τον κινητήρα των 700 κυβικών, δεν έχει LED φανάρια και δεν έχει ABS όπως βλέπω από τα φόρουμ του μοντέλου που παρακολουθώ οπότε για τι πράμα μιλάμε ?

Τώρα αν τα μοτό που θα θέλαμε από την τάδε εταιρεία δεν έχουν την τιμή που εμείς θα θέλαμε....αυτή είναι η ζωή τι να κάνουμε ?

Υ.Γ. Χιλιάρα θες ε ? Εξαντλήθηκαν τα όρια του 650 και των 75 αλόγων βλέπω.... Exclamation

Savvas
Admin

Δημοσίευση από vagma Την / Το Τρι Φεβ 06, 2018 9:51 pm

εγω δεν μιλησα για τις τιμες στην αμερικη.............και εγω εγραψα οτι οι τιμες των μοντελων χονδα δεν αντικατοπτριζουν τα προσφερομενα.....αν συγκρινεις αντιστοιχα μοντελα αλλων εταιρειων που ειναι φθηνοτερα...........δεν συγκρινα τις τιμες εδω της χονδα με ευρωπαικων χωρων..........

εδω εχω φτιαξει θεματα στο φορουμ..........για τα cb..........1100 και 1300............χαμπαρι δεν εχεις παρει ακομα????........οτι μου αρεσουν τα 2 αυτα χονδα?..........

υγ. αυτο που εχω ειναι υπεραρκετο για μενα και με εξυπηρετει για την χρηση που του κανω 100%.....
vagma

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τετ Φεβ 07, 2018 8:53 am

vagma έγραψε:και εγω εγραψα οτι οι τιμες των μοντελων χονδα δεν αντικατοπτριζουν τα προσφερομενα.....αν συγκρινεις αντιστοιχα μοντελα αλλων εταιρειων που ειναι φθηνοτερα........... 

εδω εχω φτιαξει θεματα στο φορουμ..........για τα cb..........1100 και 1300............χαμπαρι δεν εχεις παρει ακομα????........οτι μου αρεσουν τα 2 αυτα χονδα?..........

υγ. αυτο που εχω ειναι υπεραρκετο για μενα και με εξυπηρετει για την χρηση που του κανω 100%.....
Βαγγέλη όταν γράφεις :
<<από vagma Την / Το Τρι Φεβ 06, 2018 2:07 pm
Ξέρουμε Σάββα πως δουλεύει η αγορά.......το θέμα είναι ότι είναι πολλά τα λεφτά που ζητάει ο Σαρακάκης γενικά σε όλα τα μοντέλα του και δεν αντικατοπτρίζει αυτά που προσφέρει......με 10000 το cb το χα πάρει χτες.....>>

Εγώ τουλάχιστον αντιλαμβάνομαι πλήρως τα σχετικά με την απάντηση που σούδωσα. Αν έγραφες εξαρχής την παρατιθέμενη απάντησή σου παραπάνω (στο παρόν ποστ)  θάπαιρνες άλλη απάντηση σε τελείως διαφορετική κατεύθυνση αν γίνομαι κατανοητός.
Μάλλον άλλα έχεις στο μυαλό σου πλην όμως άλλα γράφεις και πάλι.

Εντάξει δεν τρέχει τίποτα, ο καθείς κάνει ότι θέλει με τα λεφτά του αφού αξιολογήσει με τα δικά του κριτήρια για να κλείνουμε ένα θέμα που δεν υπάρχει πιθανότητα να συνεννοηθούμε.

Υ.Γ. Και εγώ θάθελα να είναι φτηνά πολλά πράγματα και να τα παίρνω ευκολότερα αλλά ο πωλητής αξιολογεί ο ίδιος το προϊόν του και το τιμολογεί ανάλογα με το τι εξέλιξη τούκανε κλπ. Αν αυτό έχει απήχηση και το αγοράζει ο κόσμος τότε μάλλον αξιολόγησε σωστά, αν όχι τότε δεν αξιολόγησε σωστά. Το αν εμάς μας αρέσει και δεν μπορούμε να το πάρουμε είναι ένα άλλο θέμα. Εκεί πάμε σε κάτι φθηνότερο του ανταγωνισμού και πείθουμε τον εαυτό μας ότι είμαστε ευχαριστημένοι.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από vagma Την / Το Τετ Φεβ 07, 2018 6:01 pm

η χονδα στην ελλαδα πουλαει λογω brandname και λογω πολυ καλου δικου της δικτυου και συνεργατων.........η σουζουκι δεν πουλαει γιατι δεν φερνει ολη την γκαμα των μοντελων της στην ελλαδα,θεωρω οτι εχει πολυ λιγα σημεια πωλησης ομως εχει καλα συνεργεια αλλα λιγα.....αλλα και πανακριβα ανταλλακτικα και χωρις στοκ............η γιαμαπα ειναι οπως η χονδα ενω η καφασακι ειναι χειροτερη σε ολα οσον αφορα δικτυο και συνεργεια.......δεν εβρισκα συνεργειο της προκοπης εξουσιοδοτημενο τοτε που εψαχνα να παρω το z300...οτι να ναι πραγματικα...........αυτη ειναι η πραγματικοτητα αυτων των εταιρειων και για αυτο πουλανε οσο πουλανε στην ελλαδα.............

συγκεκριμενα ειπα για την χονδα και τις τιμες της στην ελλαδα οτι θεωρω σε συγκριση με αλλους κατασκευαστες ειναι αρκετα ακριβοτερη..............δεν με ενδιαφερει ποσο τα δινουν στη γαλλια και στην γερμανια η για πιο λογο πρεπει εδω να ειναι ακριβοτερα η στην ιδια τιμη......δεν με ενδιαφερουν οι τιμες στο εξωτερικο αλλωστε οπως ειπες και συ η τιμολογιακη πολιτικη της καθε εταιρειας ειναι αυτη που ειναι και σε οποιον μας αρεσει...........αλλα εχουμε δικαιωμα νομιζω να σχολιασουμε..........θετικα η αρνητικα......

τεσπα δεν με απασχολει ετσι και αλλιως η αγορα αλλης μηχανης αλλα σχολιασα αρνητικα τις τιμες για 3 μηχανακια χονδα που μου αρεσουν...........

υγ. το υστερογραφο σου ειναι αντιφατικο.............ο καθενας εχει την δικη του αποψη αλλα παρολα αυτα δεν σημαινει οτι εχει και δικιο................

υγ2. εγω τελειωσα με αυτο το θεμα....ειπα την αποψη μου οποιος καταλαβε καταλαβε...........ευχαριστω!!!!!!!
vagma

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τετ Φεβ 07, 2018 7:10 pm

Όλες οι απόψεις είναι σεβαστές  πάντα είτε τις καταλαβαίνουμε είτε όχι.
Έχει δικαίωμα δε να τις σχολιάσει οιοσδήποτε έχει χρόνο - κέφι όταν αναφέρονται σε δημόσιο φόρουμ.

Η HONDA πουλάει λόγο brand name λες, το ίδιο και η YAMAHA και εγώ σαν ιδιοκτήτης την παρούσα περίοδο 4 Χόντα (το μεγαλύτερο σε ηλικία 26 ετών)  και ενός Γιαμάχα σου λέω ότι πλανάσαι πλάνην οικτρά αν νομίζεις ότι γιαυτό το λόγο τα παίρνουμε.
Ας εξηγήσει όμως κάποιος άλλος κάτοχος αν θέλει τους λόγους για να μην μονοπωλώ τη συζήτηση.
Ομοίως και για τη Γιαμάχα.

Η Σουζούκι δεν πουλάει επειδή δεν φέρνει όλα τα  μοντέλα της λες.
Αλήθεια?
Ο κόσμος είναι γεμάτος με V STROM με BANDIT, HAYABUSA κλπ. Πώς δεν πουλάει ? Εκεί πούναι καλή μια χαρά πουλάει. Δεν φαίνεται αλλού, το γιατί δεν την προτιμά ο κόσμος αλλού  σκέψου το.
Οι πωλήσεις δείχνουν τις προτιμήσεις του κόσμου.

Όσο αφορά τα ανταλλακτικά όλοι έχουν θέμα με τα capital controls και τη διαθεσιμότητα την τελευταία δεκαετία.
Από Χόντα - Γιαμάχα πάντως που ξέρω μιας και αυτά έχω τα τελευταία 10 χρόνια τουλάχιστον  είναι αρκετά καλή η διαθεσιμότητα, έρχονται σχετικά γρήγορα ότι και αν παραγγείλεις και σε σχετικά καλές τιμές και σίγουρα πολύ καλύτερες από το εξωτερικό (Ευρώπη πάντα).

Για τη Σουζούκι εσύ θα μας πεις τι λέει μιας και είχες - έχεις και θα έχεις χρόνια οπότε θα διαμορφωθεί άποψη.
Από άλλους φίλους κατόχους δεν βλέπω - ακούω ιδιαίτερα προβλήματα διαθεσιμότητας ανταλλακτικών - αναλωσίμων και των τιμών τους.

Καβασάκι είχα για λίγο και δεν έχω άποψη προσωπική. Δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος (παπί max 110) από ποιότητα κατασκευής, το πούλησα στο εξάμηνο σχεδόν καινούργιο και δεν ξανασχολήθηκα.
Έβλεπα θετικά το νέο VERSYS αλλά τελικά δεν το πήρα για να έχω άποψη διότι αυτό που τελικά πήρα ήταν καλύτερο για τα δικά μου θέλω.
Δεν έχουμε αντίστροφη ενημέρωση δε από φίλους συντρόχους μιας και όσοι έχουν στην παρέα δεν έχουν αναφέρει απολύτως τίποτα.
Ούτε καν τα βασικά οπότε είμαστε σε άγνωστα νερά.

Τα λοιπά δεν χρειάζονται σχολιασμό, νομίζω καταλαβαίνει οιοσδήποτε το λόγο.

Υ.Γ. Δεν χρειάζεται να γράφουμε ότι τελειώσαμε κλπ απλά αν δεν θέλουμε δεν ποστάρουμε.
Η ζωή είναι απλή.
Υ.Γ.2 Όσο αφορά το ποιος έχει δίκιο θα το βρει ο ΟΗΕ και το Συμβούλιο Ασφαλείας. Τι μας λες σύντροχε τώρα ?
Βεβαίως και ο καθείς το βλέπει από τη δική του οπτική γωνία, εμπειρία, γνώσεις και πολλά άλλα που συμβάλουν στην άποψή του.
Ποιος είπε ότι θέλει κανείς το δίκιο του να βρει δω μέσα και πολλά άλλα? Απλά κάποιοι μπορεί να συμφωνήσουν και κάποιοι άλλοι όχι. Αυτή είναι η ζωή σύντροχε, διαφορετική με πολλά όμορφα χρώματα !  cheers

Savvas
Admin

Δημοσίευση από enterprise-psi Την / Το Τετ Φεβ 07, 2018 7:23 pm

Εγώ πάντως, το CB1100EX και να μου το χάριζαν, δεν , δεν μου αρέσει καθόλου.  Οπτικά μιλώντας πάντα, δεν έχω ιδέα απο επιδόσεις.

Ειδικά όταν με τα μισά λεφτά παίρνεις το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] που είναι κουκλί.

Υποκειμενικά μιλώντας πάντα.

enterprise-psi
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2703
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014
Τόπος : Sector 001

https://www.instagram.com/enterprise_psi/

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τετ Φεβ 07, 2018 8:44 pm

Ομοίως αν ήταν να το χρησιμοποιήσω για κύρια μοτό ταξιδιού.
Να με τρώει ο αέρας με το γυμνό ? Α μπα.

Άμα ήτανε για δω μέσα για δεύτερη έχοντας άπειρα λεφτά για να πηγαίνω με στυλ στα μπαράκια και στις καφετέριες ναι θα τόπαιρνα.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από vagma Την / Το Πεμ Φεβ 08, 2018 12:25 am

Savvas έγραψε:Ομοίως αν ήταν να το χρησιμοποιήσω για κύρια μοτό ταξιδιού.

Άμα ήτανε για δω μέσα για δεύτερη έχοντας άπειρα λεφτά για να πηγαίνω με στυλ στα μπαράκια και στις καφετέριες ναι θα τόπαιρνα.

υπαρχουν και οι custom ζελατινες...............κλασικη αξια μηχανη για μια ζωη..............πραγματικες μηχανες για πραγματικους αναβατες.......... Very Happy Very Happy Very Happy
vagma

Δημοσίευση από vagma Την / Το Πεμ Φεβ 08, 2018 12:27 am

enterprise-psi έγραψε:Εγώ πάντως, το CB1100EX και να μου το χάριζαν, δεν , δεν μου αρέσει καθόλου.  Οπτικά μιλώντας πάντα, δεν έχω ιδέα απο επιδόσεις.

Ειδικά όταν με τα μισά λεφτά παίρνεις το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] που είναι κουκλί.

αμα στη χαρισουν δωστη σε μενα...............

για το cb 650f ναι συμφωνω..............απο τα καλυτερα γυμνα.............. Very Happy
vagma

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Πεμ Φεβ 08, 2018 7:57 am

vagma έγραψε:
Savvas έγραψε:Ομοίως αν ήταν να το χρησιμοποιήσω για κύρια μοτό ταξιδιού.

υπαρχουν και οι custom ζελατινες...............κλασικη αξια μηχανη για μια ζωη..............πραγματικες μηχανες για πραγματικους αναβατες.......... Very Happy Very Happy Very Happy
Μπα δεν μου αρέσουν οι custom ζελατίνες δυστυχώς. No 

Οπότε α μπα όπως είπα εκτός από μπαράκια κλπ με στυλ που και πάλι προσωπικά προτιμώ στη ζούγκλα της πόλης κάτι ελαφρύ και μανιτζέβελο όπως το σκούτερ οπότε με δεύτερη σκέψη ούτε για εκεί αλλά μόνο για να τη βλέπω και να πηγαίνω καμιά Σουνιάδα χαλαρά ή σε τέτοιες αποστάσεις γενικότερα και υπόψη ότι τα λέω μετά γνώσεως λόγου μιας και κάποτε είχα γυμνό παλιά το 80.

Κλασσική αξία μηχανή για μια ζωή υπάρχουν και άλλες κατά πολύ καλύτερες με όλα όσα τυχόν επιθυμεί ο αναβάτης ανάλογα με τα γούστα του.

Το <<πραγματικές μηχανές για πραγματικούς αναβάτες>> και το τι ορίζει την <<πραγματική μηχανή και τον πραγματικό αναβάτη>> σηκώνει πολύ συζήτηση και δεν θα βγάλει πουθενά μιας και έχει γίνει άπειρες φορές στη καφετέρια  και οι γνώμες είναι σαν τις οπές πούχει ο καθένας..όλοι έχουν από μία...

Εγώ έχω να πω ξανά ένα : Ο πραγματικός αναβάτης με την μηχανή του φαίνονται στο φυσικό περιβάλλον ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ όπου ξεχωρίζουν άμεσα οι <<αμνοί και τα ερίφια>> για να το θέσω σικάτα....
Τους βλέπουμε κάθε μέρα πάντα και παντού όλων των τύπων τους αναβάτες με όλων των τύπων τα μοτοσακά...

Savvas
Admin

Δημοσίευση από vagma Την / Το Πεμ Φεβ 08, 2018 10:24 am

Σωστός....
vagma

Δημοσίευση από nks1967 Την / Το Πεμ Φεβ 08, 2018 10:40 am

enterprise-psi έγραψε:Εγώ πάντως, το CB1100EX και να μου το χάριζαν, δεν , δεν μου αρέσει καθόλου.  Οπτικά μιλώντας πάντα, δεν έχω ιδέα απο επιδόσεις.

Δεν υπάρχει σύγκριση στα δύο αυτά μηχανάκια. Στο μόνο που ταιριάζουν είναι ότι και τα 2 είναι γυμνά. Το ένα είναι κλασικό, το άλλο μοντέρνο, στο κλασικό μπορείς να βάλεις και την κυρά επάνω και να κάθεται άνετα και εσύ μπορείς να είσαι σε διαστάσεις XXL, ενώ στο άλλο ο συνεπιβάτης πρέπει να είναι μέχρι 45 κιλά και ο επιβάτης μέχρι 70.
nks1967

Αριθμός μηνυμάτων : 439
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2015
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Πεμ Φεβ 08, 2018 11:17 am

Streetfighter  βρε παιδιά, τι άλλο να πει ? Αυτό τα λέει όλα.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Pappous Vatraxos Την / Το Τρι Φεβ 13, 2018 7:51 pm

Εδώ οι καλές ανακλήσεις... πάρε κόσμε...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Pappous Vatraxos

Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2012
Τόπος : Γύφτισσα Αγιά Βαρβάρα

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Φεβ 13, 2018 9:25 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Τι υγρά φρένων είναι τούτα ? Υδροχλωρικό οξύ ?

Αλλά ξέχασα...σέρβις κάθε 3.000 χλμ λένε οπότε όποιος δεν πάει   ....χάνει.....

Savvas
Admin

Δημοσίευση από gprhellas Την / Το Δευ Φεβ 19, 2018 11:57 am

Αλλαγές για το 2018 στο NC-750X DCT

επιτέλους traction (όπως στο CROSSRUNNER, ίδιο)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
gprhellas

Αριθμός μηνυμάτων : 2484
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2014
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ/ΑΤΑΛΑΝΤΗ/ΑΙΓΙΟ

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Δευ Φεβ 19, 2018 12:46 pm

Ωραία πράματα λέμε !

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Στησίλαος Την / Το Τρι Φεβ 20, 2018 10:42 am

Τον Μάιο, αναμένεται η άφιξη του Benelli TRK502X....
Στησίλαος

Αριθμός μηνυμάτων : 1081
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012
Τόπος : Ἐν Κανθάρου λιμήν

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Φεβ 20, 2018 10:48 am

Ωχ ωχ ωχ ο Βάτραχος.....

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Στησίλαος Την / Το Τρι Φεβ 20, 2018 10:51 am

Τώρα είδα και τιμή στην Ινδία για το Χ, 5332€, οπότε αν παίξει γύρω στα 6000€ εδώ....
Άκυρο, τώρα παρατήρησα ότι το απλό TRK είναι πιο φθηνό εκεί κατά 300€, οπότε το βλέπω να παίζει εδώ, γύρω στις 7000€....

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Στησίλαος στις Τρι Φεβ 20, 2018 10:58 am, 1 φορά
Στησίλαος

Αριθμός μηνυμάτων : 1081
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012
Τόπος : Ἐν Κανθάρου λιμήν

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Φεβ 20, 2018 10:58 am

Ορμάτεεεεεε !

Savvas
Admin

Σελίδα 31 από 40 Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης