Τα νέα της αγοράς των μοτό κάθε είδους και όχι μόνο.

Σελίδα 2 από 32 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Απ: Τα νέα της αγοράς των μοτό κάθε είδους και όχι μόνο.

Δημοσίευση από ΚωσταςΤ Την / Το Σαβ Αυγ 18, 2012 2:55 pm

Savvas έγραψε:
ΚωσταςΤ έγραψε:Αντε βουουουουρ Σαββα bounce bounce bounce bounce bounce

Για τι πράμα για 1.000άρι? Shocked

Να το κάνω τι? Cool

Εχεις δικιο...τι να το κανεις εσυ;
ΚωσταςΤ

Αριθμός μηνυμάτων : 989
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2012
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Σαβ Αυγ 18, 2012 8:14 pm

Έλα ντε, γιατί θα πάω μακρύτερα με ένα 1.000άρι από ότι ήδη πάω ή οικονομικότερα ή ποιό ξεκούραστα ή θάχει φθηνότερη συντήρηση ή...........βαριέμαι να γράψω άλλα. Cool

Για όποιον άλλο θέλει Κωστάκη φίλε μου τα γράφω, όχι για μένα, άμα ήθελα εγώ θάχα βρεί πριν να αποφασίσω να πάρω το SH και θάχα πάρει εκείνο και όχι το SH. Wink

Δεν έκανα λάθος, πήρα αυτό που ήθελα για τα επόμενα χρόνια αφού το μελέτησα πάρα πολύ καλά και δεν μετάνιωσα καθόλου για την επιλογή μου, αντιθέτως.

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 25495
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Δημοσίευση από ΚωσταςΤ Την / Το Σαβ Αυγ 18, 2012 10:44 pm

Savvas έγραψε:Έλα ντε, γιατί θα πάω μακρύτερα με ένα 1.000άρι από ότι ήδη πάω ή οικονομικότερα ή ποιό ξεκούραστα ή θάχει φθηνότερη συντήρηση ή...........βαριέμαι να γράψω άλλα. Cool

Για όποιον άλλο θέλει Κωστάκη φίλε μου τα γράφω, όχι για μένα, άμα ήθελα εγώ θάχα βρεί πριν να αποφασίσω να πάρω το SH και θάχα πάρει εκείνο και όχι το SH. Wink

Δεν έκανα λάθος, πήρα αυτό που ήθελα για τα επόμενα χρόνια αφού το μελέτησα πάρα πολύ καλά και δεν μετάνιωσα καθόλου για την επιλογή μου, αντιθέτως.

Δεν αντιλεγω Σαββα μου.
Ο καθε ενα εξ υμων κανει τις επιλογες του συμφωνα με τα θελω του,την σωματικη του διαπλαση και αντοχη,την επισης τσεπικη του αντοχη,τα απωθημενα του κ.α. Very Happy
ΚωσταςΤ

Αριθμός μηνυμάτων : 989
Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Σαβ Αυγ 18, 2012 11:06 pm

Α γειά σου.

Για μένα λοιπόν SH και τα μυαλά στα κάγκελα και άμα υπήρχε δυνατότητα θα το βλέπατε σε μέρη που δεν θα πιστεύατε στα μάτια σας ότι πήγε (όχι ότι δεν έχει πάει και τώρα αλλά μιλάω για χιλιάδες και όχι εκατοντάδες χλμ).

Άρα για να επανέλθουμε και στο θέμα μας, έχετε όσοι ενδιαφέρεστε τα μάτια ανοιχτά γιατί υπάρχουν τεράστιες ευκαιρίες.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Οκτ 30, 2012 8:20 am

Για όσους ενδιαφέρονται για εκδρομές με σκούτερ, ανακάλυψα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Εννοείται πως αιτήθηκα άμεσα να γίνω μέλος της ομάδας. Very Happy

Για να δούμε, θα βρώ κανά ταξιδιάρη σκουτερά για παρέα?

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Savvas
Admin

Δημοσίευση από antonis1977 Την / Το Τρι Οκτ 30, 2012 8:27 am

που πας και τα βρισκεις!!!!!! Cool Smile Very Happy
antonis1977

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Οκτ 30, 2012 9:29 am

antonis1977 έγραψε:που πας και τα βρισκεις!!!!!! Cool Smile Very Happy

Αντώνη μου, όποιος ενδιαφέρεται βρίσκει φίλε μου, πού θα πάει θα βρώ και γώ αυτό που ψάχνω, δεν μπορεί νάμαι μόνος μου, θα το βρώ και το νήμα και την άκρη του. Wink Very Happy Very Happy Very Happy

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Moto Hellas Forum Την / Το Τρι Οκτ 30, 2012 10:21 pm

Savvas έγραψε:Εννοείται αρκεί και κάποιος άλλος να τόχει στο νού του γιατί εγώ ξεχνάω εύκολα και τότε που είναι ελπίζω να το θυμηθώ.

Άμα είναι θα το κανονίσουμε ομαδικά και για χαβαλέ. Wink

Αλήθεια δεν ξερω άμα έχει ημερολόγιο το φόρουμ να το βάλω, άμα έχει θα το βάλω. Idea

Φυσικα θελω και χαβαλεδιαρικο βιντεο! geek geek geek scratch

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Moto Hellas Forum
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2979
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Κερκυρα

http://moto-hellas-forum.forumgreek.com

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Οκτ 30, 2012 10:37 pm

Scooter Hellas Forum έγραψε:
Savvas έγραψε:Εννοείται αρκεί και κάποιος άλλος να τόχει στο νού του γιατί εγώ ξεχνάω εύκολα και τότε που είναι ελπίζω να το θυμηθώ.

Άμα είναι θα το κανονίσουμε ομαδικά και για χαβαλέ. Wink

Αλήθεια δεν ξερω άμα έχει ημερολόγιο το φόρουμ να το βάλω, άμα έχει θα το βάλω. Idea

Φυσικα θελω και χαβαλεδιαρικο βιντεο! geek geek geek scratch

Σπύρο φίλε μου μάλλον αναφερόμουν στο Φεστιβάλ σκούτερ που και πήγα και βίντεο έκανα και σας το έδειξα στις εκδρομές - συναντήσεις αν θυμάμαι καλά. Razz

Το ομαδικό να πάμε βέβαια είναι ακόμα πολύ μακρυά αλλά εντάξει, δε βαριέσαι, με το ζόρι παντρειά δεν γίνεται οπότε πήγα εγώ και ο Μάνος, μόνο.

Όλα καλά, όλα ανθηρά ! Very Happy

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Νοε 06, 2012 7:54 am

Νέες χαμηλότερες τιμές από την KYMCO !
ΕΥΓΕ !!!!!!!!!

Σταθερές πλέον οι προσφορές τιμών

Με δελτίο τύπου η Moto Trend, αντιπροσωπεία της Kymco στην Ελλάδα, ανακοίνωσε τις μειώσεις στις τιμές ορισμένων σκούτερ της, που έχουν ισχύ από την πρώτη μέρα του Νοεμβρίου 2012.

Αλλαγές, δηλαδή μειώσεις, υπάρχουν στις τιμές της οικογένειας των Agility: Agility City 125 στα 1.669 ευρώ (από 1.785), Agility City 150 στα 1.720 ευρώ ( από 1.870), Agility City 200i, στα 1.995 ευρώ (από 2.185), Agility City (16″) 200i Top Case, στα 2.085 ευρώ (από 2.295), αλλά και στα Downtown: Downtown 300i, στα 4.395 ευρώ (από 4.665) και Downtown ABS 300i, στα 4.785 ευρώ (από 5.035).

(Σημειώστε ότι στις παραπάνω τιμές – άνω των 150cc – δεν περιλαμβάνεται το τέλος ταξινόμησης, που αλλάζει ανάλογα με το κόστος εισαγωγής των οχημάτων).

50cc

DJS 50… 1.335 ευρώ

VP 50… 1.495 ευρώ

Agility-F (12″) 50… 1.225 ευρώ
Agility -RS Naked 50 2T… 1.495 ευρώ
Agility City 50 (16”) 4T … 1.595 ευρώ
Agility City 50 (16”) 2T … 1.595 ευρώ

People 50S… 1.895 ευρώ
People Anniversary 50 2T… 1.765 ευρώ

Super-8 50 14″ 50 2T… 1.695 ευρώ

Like 50 Tοp Case 4T 1.695 ευρώ
Like 50 Tοp Case 2T 1.695 ευρώ

125 – 200cc

Agility City 125… 1.669 ευρώ (από 1.785)
Agility City 150… 1.720 ευρώ ( από 1.870)

Agility City 200i… 1.995 ευρώ (από 2.185)
Agility City (16″) 200i Top Case… 2.085 ευρώ (από 2.295)

DJS 125… 1.725 ευρώ
Super-8 125 14″ 125… 1.895 ευρώ
Movie 150.. 2.575 ευρώ

Like 125… 1.845 ευρώ
Like 200i Top Case.. 2.380 ευρώ

People GTi 200i… 3.395 ευρώ

Dink 125… 2.860 ευρώ
Dink 200i… 3.065 ευρώ

300-500cc

People GTi 300 (μετρητοίς)… 3.895 ευρώ

G-Dink 300i… 3.770 ευρώ

Downtown 300i… 4.395 ευρώ (από 4.665)
Downtown ABS 300i… 4.785 ευρώ (από 5.035)

Xciting 300i… 4.495 ευρώ
Xciting 500i… 5.890 ευρώ
Xciting R 500i ABS… 6.290 ευρώ

*Σύμφωνα με την αντιπροσωπεία: Το τέλος ταξινόμησης στα σκούτερ άνω των 150 κυβικών δεν περιλαμβάνεται, καθώς αλλάζει ανάλογα με το κόστος εισαγωγής των οχημάτων.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Στησίλαος Την / Το Τρι Νοε 06, 2012 9:28 am

Έχω την εντυπώσει, ότι πάει να χτυπήσει τις πωλήσεις της SYM..... μετά το MAXSYM και το νέο GTS 300i F4, όπου έχουν ανέβει οι πωλήσεις της SYM, κάτι πρέπει να κάνει για την αντιστάθμιση των πωλήσεών της...
Στησίλαος

Αριθμός μηνυμάτων : 856
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012
Τόπος : Ἐν Κανθάρου λιμήν

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Νοε 06, 2012 9:33 am

Δεν αποκλείεται αλλά προσωπικά ως πελάτης χαιρετίζω με χαρά κάθε τέτοια κίνηση πούναι στο όφελος του πελάτη. cheers cheers cheers

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Στησίλαος Την / Το Τρι Νοε 06, 2012 10:16 am

Φυσικά, ως πελάτες, μας συμφέρει, να χαμηλώνουν οι τιμές, τουλάχιστον και σε αυτή την περίοδο κρίσεως, είναι μια πολύ καλή κίνηση. Αρκεί να έχει ή να συνεχίσει να έχει μια πολύ καλή after market πολιτική, και όχι του στυλ, "εγώ στο πούλησα φθηνά, από δω και πέρα κάνε ότι θες".....
Στησίλαος

Αριθμός μηνυμάτων : 856
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012
Τόπος : Ἐν Κανθάρου λιμήν

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Νοε 06, 2012 10:23 am

Συμφωνώ απολύτως ! cheers

Savvas
Admin

Δημοσίευση από joebar Την / Το Τρι Νοε 06, 2012 2:12 pm

ελα σιγα σιγα να ξεκινανε οι εταιρειες να ριχνουν τις τιμες ...αντε μπραβο τοσα χρονια τα περνανε καιρος λοιπον τωρα να παρουν πιο λιγα το μονο που φοβαμει ειναι μη τυχον και αυτη την μειωση τιμης την φορτωσουν στα ανταλλακτικα τους μετα
joebar

Αριθμός μηνυμάτων : 2224
Τόπος : χαλανδρι

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Νοε 06, 2012 2:24 pm

joebar έγραψε:ελα σιγα σιγα να ξεκινανε οι εταιρειες να ριχνουν τις τιμες ...αντε μπραβο τοσα χρονια τα περνανε καιρος λοιπον τωρα να παρουν πιο λιγα το μονο που φοβαμει ειναι μη τυχον και αυτη την μειωση τιμης την φορτωσουν στα ανταλλακτικα τους μετα

Γιατί τώρα είναι πάμφθηνα ε?

Δυστυχώς όχι ή όχι αρκετά ! No

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Moto Hellas Forum Την / Το Τρι Νοε 06, 2012 6:16 pm

Oντως πολυ ενθαρρυντικες κινησεις απο τις εταιριες ...και στο μελλον ακομα περισσοτερες! cheers

Moto Hellas Forum
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2979
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Κερκυρα

http://moto-hellas-forum.forumgreek.com

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Νοε 06, 2012 10:03 pm

XOR: ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ SCOOTER, ΠΟΥ ΔΙΠΛΩΝΕΙ!

Οικολογική κινούμενη “βαλίτσα”

Στο Σαλόνι της Κολωνίας που έγινε τον Οκτώβριο παρουσιάστηκε το xO2, ένα πολύ ενδιαφέρον ηλεκτρικό σκούτερ με πολύ μοντέρνο design, που είχε και ένα κρυφό πλεονέκτημα. Εκτός του ότι ήταν εντυπωσιακό αισθητικά, είχε και αξιόλογα τεχνικά χαρακτηριστικά, ενώ παράλληλα μπορούσε να αναδιπλώνεται και να χωράει σε ένα – εντάξει κάπως μεγάλο – πορτμπαγκάζ.

Τα ηλεκτρικά σκούτερ προσφέρουν καθαρή και αποτελεσματική μετακίνηση, κι έτσι αποτελεί έκπληξη ότι με το πέρασμα του χρόνου βελτιώνονται ολοένα και περισσότερο. Η εταιρία XOR από την Aix-en-Provence, στη Γαλλία, εξέλιξε ένα έξυπνο σκούτερ με αξιώσεις. Με τον κινητήρα να αποδίδει 8kW και μπορεί να επιταχύνει το σύνολο μέχρι τα 120 χιλιόμετρα την ώρα. Πολύ ικανοποιητικές επιδόσεις δηλαδή, τη στιγμή που η επιτάχυνση 0-100 μέτρα είναι στα 6 δευτερόλεπτα. Το xO2 8.0kw αποδίδει δηλαδή σαν ένα 125άρι σκούτερ με συμβατικό κινητήρα. Η φόρτισή της μπαταρίας ιόντων λιθίου διαρκεί μόλις μιάμιση ώρα και η αυτονομία της επαρκεί για 80 χιλιόμετρα.

Αξιόλογη είναι και η κατασκευή του XOR που δείχνει να φλερτάρει με την υψηλή ποιότητα. Παράλληλα μέσα από τη διαφοροποίηση, με τους δημιουργούς του να έχουν πετύχει να φτιάξουν ένα σκούτερ που δείχνει όμορφο, αλλά κουβαλάει και τεχνολογία, πάνω στους μικρούς τροχούς του. Το Xo2 δίνει τη δυνατότητα στον αναβάτη της να επιλέξει λειτουργίες απόδοσης του ηλεκτροκινητήρα, για παράδειγμα τη μειωμένη μεταφορά δύναμης στον πίσω τροχό (πρόγραμμα “βροχής”). Επίσης διαθέτει όπισθεν (!) και χώρο για αποθήκευση ενός φουλφέις κράνους.

Τα δισκόφρενα του xO2 8.0kw έχουν δαγκάνες με δύο έμβολα, φώτα Led και σύστημα DRL (Day Running Light), ειδικά λάστιχα (για ηλεκτρικά σκούτερ) της Metzeler. Το βάρος του φτάνει στα 90 μόλις κιλά και προς το παρόν διατίθεται στις αγορές της Γαλλίας, της Μεγάλης Βρετανίας και της Γερμανίας, όπου πωλείται χωρίς μπαταρία! Την μπαταρία ο ιδιοκτήτης την νοικιάζει (με χρέωση σε μηνιαία βάση) από τον κατασκευαστή ο οποίος αναλαμβάνει την φροντίδα της και την συντήρησή της, όπως και την αντικατάστασή της αν χρειαστεί. Είναι ένα σύστημα που η εταιρία XOR θεωρεί ότι είναι συμφέρον και για τον πελάτη, αλλά και για την ίδια.

Σύμφωνα με την ανακοίνωση της εταιρίας, υποθέτοντας ότι ένας χρήστης διανύει 10.000 χιλιόμετρα τον χρόνο, θα κάνει οικονομία 220 ευρώ τον χρόνο, αφού το κόστος ενός βενζινοκινητήρα φτάνει τα 870 ευρώ, ενώ του xO2 κοντά στα 650 ευρώ.

Πηγή και περισσότερες πληροφορίες: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Νοε 06, 2012 10:10 pm

H κρίση-κρίση, αλλά τα ΤΜΑΧ-ΤΜΑΧ!

H οικονομική κρίση μπορεί να έχει περιλάβει πλέον και την Ιταλία, αλλά η αγορά και οι ντόπιοι σκουτερίστες δείχνουν μια μεγάλη συμπάθεια στα – δεν θα τα έλεγες φθηνά… – Yamaha ΤΜΑΧ 530. Το πάθος ξεπερνάει την κρίση; Στην Ιταλία, απ’ ότι φαίνεται, ναι!

Οι περίοδοι οικονομικών κρίσεων, όπως συνηθίζεται, υποχρεώνουν την πλειοψηφία των ανθρώπων να μειώνουν τις καταναλωτικές τους συνθήκες, να κλείνουν γκάζι, να ενεργοποιούν τα “φρένα”, μειώνοντας τις αγορές τους στα απολύτως απαραίτητα. Πραγματικά και στην Ιταλία η πτώση στις συνολικές πωλήσεις δικύκλων (μοτοσυκλετών και σκούτερ, άνω των 50cc) έχει φτάσει το 36.3% τον Σεπτέμβριο.

Τα δίτροχα που ταξινομήθηκαν τον 9ο μήνα της χρονιάς έφτασαν τις 12,492, με τις μοτοσυκλέτες να σημειώνουν 3.347 μονάδες (-40.4%) και τα σκούτερ τις 9,145 μονάδες (-34.7%). Ο μήνας Σεπτέμβριος εκπροσωπεί περίπου το 7% των πωλήσεων της χρονιάς στην Ιταλία.

Kymco Agility City 125: Τρίτο δημοφιλέστερο 125άρι με 3.272 πωλήσεις στο 9μηνο
Τώρα στις συνολικές πωλήσεις του 9μήνου φαίνεται μια αγορά που έχει απορροφήσει 183.096 μονάδες (-19.5%), εκ των οποίων οι 130.586 είναι σκούτερ (-14.2%) και οι 52.510 μοτοσυκλέτες (-30.2%).

Η ανάλυση και οι στατιστικές επηρεάζονται σημαντικά από τον μεγάλο αριθμό σκούτερ που απέκτησαν τα Ιταλικά Ταχυδρομεία (15.558 Liberty 125, τα οποία δεν συμπεριλαμβάνουμε στον παρακάτω πίνακα) με τα 125 cc να πετυχαίνουν 51.771 μονάδες (+4.3%), την κατηγορία των 150-200 δεύτερες με 25.262 μονάδες (-19, 6%), την κατηγορία των 250cc να σημειώνει μεγάλη πτώση με 6.849 μονάδες (-46.2%), όπως επίσης και την κατηγορία των 300-500cc να φτάνει τις 34.171 μονάδες (-39.4%).

Η μεγάλη ιταλική, αλλά και ευρωπαϊκή επιτυχία της χρονιάς στα σκούτερ: Yamaha TMAX 530
Μεγάλη διαφορά στα καινούργια σκούτερ συναντούμε στην κατηγορία των “άνω των 500cc”, με 12.533 ταξινομήσεις, ενώ πέρσι ήταν μόνο 1.900!

Η έκρηξη αυτή οφείλεται κυρίως σε ένα μοντέλο που δεν είναι άλλο από το Yamaha ΤΜΑΧ 530 που αποτελεί μια πολύ μεγάλη επιτυχία για την εταιρία στην Ιταλία, αλλά και το Honda Integra. Οκτώμισι χιλιάδες κομμάτια πούλησε το πρώτο και δύο χιλιάδες διακόσια πενήντα το άλλο. Δείτε παρακάτω τις πωλήσεις για να πάρετε μιαν ιδέα.
ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΣΚΟΥΤΕΡ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ – ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2012

ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΣΚΟΥΤΕΡ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ: ΙΑΝ – ΣΕΠΤ. 2012

1 YAMAHA TMAX 500 8.533

2 HONDA SH 300 6.163

3 HONDA SH 150 5.467

4 PIAGGIO LIBERTY 125 RST 4.520

5 PIAGGIO BEVERLY 350 4.241

6 HONDA ITALIA SH 125 4.185

7 PIAGGIO BEVERLY 300 3.845

8 KYMCO AGILITY 125 R16 3.272

9 YAMAHA XMAX 250 3.049

10 KYMCO DOWNTOWN 300 2.819

11 PIAGGIO VESPA GTS 300 SUPER 2.648

12 HONDA INTEGRA 700 2.249

13 HONDA VISION 2.136

14 PIAGGIO VESPA LX 125 2.042

15 YAMAHA XENTER 150 2.042

16 YAMAHA X-CITY 250 1.924

17 HONDA PCX 125 1.775

18 LML NV 125 1.367

19 KYMCO AGILITY 200I R16 1.332

20 LML STAR 200 1.215

21 APRILIA SCARABEO 200 1.203

22 YAMAHA MAJESTY 400 1.116

23 PIAGGIO VESPA PX 150 1.040

24 APRILIA SCARABEO 100 4T 1.029

25 HONDA SW-T 400 1.013

26 LML STAR DELUXE 150 978

27 KYMCO PEOPLE GTI 300 926

28 SUZUKI AN 400 BURGMAN 922

29 PEUGEOT TWEET 150 873

30 KYMCO LIKE 125 858

31 APRILIA SCARABEO 125 855

32 KYMCO PEOPLE S 200 850

33 PEUGEOT GEOPOLIS 300 799

34 KYMCO XCITING R 300 I 770

35 SYM SYMPHONY 125 726

36 YAMAHA XENTER 125 721

37 PEUGEOT TWEET 125 714

38 APRILIA SR MAX 300 591

39 PIAGGIO LIBERTY 150 RST 580

40 PEUGEOT LXR 200 547

41 PIAGGIO VESPA PX 125 537

42 YAMAHA XMAX 125 531

43 LML NV 150 527

44 KYMCO LIKE 200I 514

45 SYM SYMPHONY 150 514

46 PIAGGIO X10 350 503

47 APRILIA SRV 850 490

Savvas
Admin

Δημοσίευση από joebar Την / Το Τρι Νοε 06, 2012 11:40 pm

Savvas έγραψε:
joebar έγραψε:ελα σιγα σιγα να ξεκινανε οι εταιρειες να ριχνουν τις τιμες ...αντε μπραβο τοσα χρονια τα περνανε καιρος λοιπον τωρα να παρουν πιο λιγα το μονο που φοβαμει ειναι μη τυχον και αυτη την μειωση τιμης την φορτωσουν στα ανταλλακτικα τους μετα

για σκεψου ομως απο την χασουρα που θα εχουν με την μειωση τιμης θα πρεπει απο καπου να στα παρουν αρα απο που? μηπως ακριβινουν και αλλο τα ανταλλακτικα?? μια σκεψη κανω δεν ξερω
joebar

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τετ Νοε 07, 2012 6:52 am

joebar έγραψε:
Savvas έγραψε:

για σκεψου ομως απο την χασουρα που θα εχουν με την μειωση τιμης θα πρεπει απο καπου να στα παρουν αρα απο που? μηπως ακριβινουν και αλλο τα ανταλλακτικα?? μια σκεψη κανω δεν ξερω

Μπορεί Κώστα.
Άς το δούμε θετικά σε πρώτη φάση μιας και είναι θετική κίνηση και μετά θα φανεί φίλε μου.
Ουδέν κρυπτόν υπό τον sunny !

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Πεμ Νοε 08, 2012 10:31 pm

Ο νέος τιμοκατάλογος της Χόντα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Savvas
Admin

Δημοσίευση από joebar Την / Το Πεμ Νοε 08, 2012 11:53 pm

ειδα καλα? 4560 sh 300 10 top box abs affraid?????
πωωω καλα που προλαβα και το πουλησα
joebar

Δημοσίευση από Επισκέπτης Την / Το Παρ Νοε 09, 2012 2:47 am

Χμμ το δίνω 3000 βάζω και μερικές δόσεις και περνώ
Καινούργιο 10αρι το σκέφτομαι. :-)

Send from my HTC Wildfire S λόγο αϋπνίας :-D

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Παρ Νοε 09, 2012 7:21 am

Ναι ναι ναι είδατε πολύ καλά και γιαυτό τάβαλα.

Η λογική αρχίζει και επικρατεί παντού, τι σας έλεγα? Wink

Ο έξυπνος αγοραστής κατά την ταπεινή μου άποψη δεν παίρνει νέα μοντέλα αλλά περιμένει τα στόκ αλλά κούτα και τα χτυπά ολοκαίνουργια σε φοβερή τιμή!

Δεν θυμάστε που σας είπα για CBF 1.000/ABS με 6.900?
Από το να πάρει κάποιος το φοβερό αλλά πανάκριβο NC για παράδειγμα θεωρώ πολύ καλύτερο και προσωπικά θα τόπαιρνα το 1.000 με 1,600 ευρώ κάτω.Είναι πολλά τα 8.500 για το NC παρόλο ότι είναι κατά την ταπεινή μου άποψη καταπληκτικό.

Δεν ξεφτιλίζουνε και κανά VFR1200F DCT να χεστούν στο τάληρο? Laughing Laughing Laughing Laughing

Savvas
Admin

Σελίδα 2 από 32 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης