Πως λεγεται το Papoudi Club στα Φινλανδικα;

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Απ: Πως λεγεται το Papoudi Club στα Φινλανδικα;

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τετ Σεπ 19, 2018 7:22 am

Ο χώρος - Συνεργείο - κλπ =   !

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 27808
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από Ταξιδευτης Την / Το Πεμ Σεπ 20, 2018 10:15 am

Το ήξερα ότι θα ερωτευόμουν... όταν τα είδα σε είχα στο νου μου και έλεγα, αυτό είναι η παιδική χαρά του Σάββα!
Ταξιδευτης

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2015
Τόπος : 71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Πεμ Σεπ 20, 2018 10:32 am

Ταξιδευτης έγραψε:Το ήξερα ότι θα ερωτευόμουν... όταν τα είδα σε είχα στο νου μου και έλεγα, αυτό είναι η παιδική χαρά του Σάββα!
 εννοείται πως θάβγαζα ΟΟΟΟΟΟΟΟΟλο τον χειμώνα κείθε μέσα.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Ste7ios Την / Το Πεμ Σεπ 20, 2018 1:38 pm

Νίκο μας ταξίδεψες ακόμη μία φορά!

Ο χώρος τους άπαιχτος. Αλλά δεν είναι ο χώρος αλλά η νοοτροπία τους, η ωριμότητα τους αν θέλετε...

Εμείς εδώ θα φαγωνόμασταν ή θα αδιαφορούσαμε και αργά ή γρήγορα κάτι τέτοιο θα χανόταν. Αδυνατούμε να ανταποκριθούμε στις απαιτήσεις ενός τέτοιου club (πραγματικές ανθρώπινες σχέσεις, δέσμευση, εμπιστοσύνη, μεράκι...).
Ste7ios

Αριθμός μηνυμάτων : 1107
Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2016
Τόπος : Athens

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Πεμ Σεπ 20, 2018 2:03 pm

Ste7ios έγραψε:Νίκο μας ταξίδεψες ακόμη μία φορά!

Ο χώρος τους άπαιχτος. Αλλά δεν είναι ο χώρος αλλά η νοοτροπία τους, η ωριμότητα τους αν θέλετε...

Εμείς εδώ θα φαγωνόμασταν ή θα αδιαφορούσαμε και αργά ή γρήγορα κάτι τέτοιο θα χανόταν. Αδυνατούμε να ανταποκριθούμε στις απαιτήσεις ενός τέτοιου club (πραγματικές ανθρώπινες σχέσεις, δέσμευση, εμπιστοσύνη, μεράκι...).
Και όμως Στέλιο υπάρχουν και εδώ άσχετα αν είναι γνωστά ή όχι στους πολλούς.
Απλά οι σχέσεις είναι αμφίδρομες και δοκιμάζονται πάντα στο χρόνο ως αναφορά τα πάντα όλα.
Όσοι αγαπάνε το αντικείμενο δεν το αφήνουν να ξεφτίσει, απλά ξεφτίζουν οι <<μη αμφίδρομοι>> με τον χρόνο μιας και αποκαλύπτονται.Στην αρχή όλοι καλοί είναι, οι κακοί είναι στην φυλακή...

Αυτό σίγουρα γίνεται και εκεί και σε όλο τον κόσμο μιας και έχω δει και εγώ αρκετά αλλά αυτό θα μας το πει ο Νίκος μετά από μερικά χρόνια αφού ενσωματωθεί στην εκεί παρέα - κοινωνία.

Προσωπικά, με την ευκαιρία θάθελα να μάθω τον τρόπο λειτουργίας ενός κλαμπ σαν και αυτό εκεί,  με κάθε λεπτομέρεια και δη την οικονομική πλευρά. Εκτιμώ ότι κάτι τέτοιο θέλει κάποια χρήματα για το στήσιμό του αλλά και για την διατήρησή του ε?

Savvas
Admin

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης