Μείωση αποδοσης

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Απ: Μείωση αποδοσης

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Πεμ Οκτ 11, 2018 7:42 pm

MalagutiPhantom έγραψε:Επικοινωνισα με την μαλοσι και μου έστειλαν ποιο είναι το κατάλληλοτερο...θα πρέπει να αλλάξω και την φτερωτή τροχαλίας;;;;επίσης είναι λίγο φαγωμενη με τον τροχό θα έχω κάποιο πρόβλημα;
Ποια είναι φαγωμένη?
Η φτερωτή ?
Στα 12.000 χλμ πρόλαβε και φαγώθηκε Γιάννη ?
Εμείς έχουμε σε σκούτερ μερικοί και εκατοντάδες χιλιάδες χλμ και δεν έχουμε αλλάξει.

Όταν λες με τον τροχό τι εννοείς?

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 27808
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από MalagutiPhantom Την / Το Πεμ Οκτ 11, 2018 8:23 pm

Την μαμά λογικά κάποιος μάστορας έφαγε τα δοντακια της και είναι πλέον άχρηστοι...και επειδή πλέον δεν βρίσκεις γνήσια έβαλα από το suzuki address v100 2t που είναι ίδιες και την έφαγα λίγο με τον τροχό για να κλείνει και το καπάκι...ρώτησα έναν μάστορα και μου είπε δεν θα έχω θέμα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
MalagutiPhantom

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2018

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Πεμ Οκτ 11, 2018 8:36 pm

MalagutiPhantom έγραψε:Την μαμά λογικά κάποιος μάστορας έφαγε τα δοντακια της και είναι πλέον άχρηστοι...και επειδή πλέον δεν βρίσκεις γνήσια έβαλα από το suzuki address v100 2t που είναι ίδιες και την έφαγα λίγο με τον τροχό για να κλείνει και το καπάκι...ρώτησα έναν μάστορα και μου είπε δεν θα έχω θέμα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
 Αυτά τα πτερύγια είναι για να τραβάνε τον αέρα απέξω και να δροσίζουν την μετάδοση.
Αν δεν τόχεις παρακάνει και λειτουργούν και δεν υπερθερμαίνεται η μετάδοση δεν έχεις θέμα όντως αλλά ομολογώ πως τέτοιες επεμβάσεις και πατέντες εμένα δεν μου αρέσουν... Rolling Eyes

Μετά ψάχνουμε να δούμε τι συμβαίνει και ένα ένα βγαίνουν φίλε μου οπότε τι έχουν τα έρμα και ψοφάνε ?
Παιδεύεσαι και ρίχνεις λεφτά σε κάτι που μπορεί να γίνει, μπορεί και όχι.
Προσωπικά στη θέση σου θα τόχα συνταξιοδοτησει και θάπαιρνα κάτι που νάχει ανταλλακτικά, οδηγίες, αντιπροσωπεία σοβαρή και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
Θα μου πεις άμα είχα λεφτά δεν θα τόκανα ?
Έχεις τα δίκια σου δεν λέω, απλά το αναφέρω γιατί τόσα χρόνια όσο νάναι την έχουμε πατήσει πολλοί δίνοντας λεφτά σε πηγάδια δίχως πάτο και προκοπή δεν είδαμε παρά μόνο όταν τα αποσύραμε και πήραμε καινούργια με την νοοτροπία που σούπα παραπάνω.

Τέλος πάντων.
Τώρα έτσι όπως είναι άστο μαι προχώρα. Θα δείξει άμα έχει θέμα ή όχι όταν γίνουν αυτά πούπαμε.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από MalagutiPhantom Την / Το Πεμ Οκτ 11, 2018 9:06 pm

Οκ φιλε θα τοποθετήσω το βαριατορ και θα δούμε
MalagutiPhantom

Δημοσίευση από MalagutiPhantom Την / Το Παρ Οκτ 12, 2018 2:48 pm

Με την αλλαγή του βαριατορ λέω να αλλάξω και το ζιγκλερ το έχω 14 χρόνια πάνω...θα βάλω το ίδιο με το μαμά απλά καινούργιο
MalagutiPhantom

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Παρ Οκτ 12, 2018 7:18 pm

Κάντο και με την ευκαιρία τράβα και ένα ψέκασμα με καθαριστικό να φύγει η μάκα από κει μέσα.
Προσοχή όμως γιατί αυτό γίνεται εν λειτουργία και θα χαθεί ο κόσμος όπως ψεκάζεις.
Φόρα μάσκα να μην τα αναπνέεις αυτά και σε καλά αεριζόμενο χώρο.

Savvas
Admin

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης