Πρόσφατα Θέματα

7ο Οδοιπορικό Ιστορίας 1821/ Συζήτηση καθορισμός Συμμετοχών - Λεπτομερειών

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Απ: 7ο Οδοιπορικό Ιστορίας 1821/ Συζήτηση καθορισμός Συμμετοχών - Λεπτομερειών

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Παρ Απρ 13, 2018 9:31 pm

enterprise-psi έγραψε:Έτσι και αλλιώς  Σάββατο το βράδυ θα είμαστε όλοι μαζί , στο φαγητό, που θα λάβουμε οδηγίες. μετά ξενοδοχείο μόνο για ύπνο Very Happy

Μίλησα και με Μανώλη, σε περίπτωση που δεν κάτσει, θα ενημερώσω εγκαίρως για τις ακυρώσεις.
Ούτε θέλω να το σκέφτομαι ότι δεν θα κάτσει. No
gprhellas έγραψε:ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΩΛΗ (10€) ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΟΙ ΠΑΛΙΟΥΡΕΣ.
 Άψογος, σε βλέπω αγριεμένο φέτος Τέθωρα...να πα να τουρμπίσω το εργαλείο να σε φτάνω ?

HONDA NC 750 X - YAMAHA CYGNUS X 125  -  HONDA LEAD 90 -  HONDA PCX 125 - HONDA PCX 150
Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 26340
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από gprhellas Την / Το Παρ Απρ 13, 2018 10:02 pm

Savvas έγραψε:
................ Εμείς θάμαστε 3 από Λεωνίδιο. .................

Γειά πές του τρίτου (γιατί εγώ δυο μετράω στην Πλακα Λεωνιδίου) να αναφέρει....
gprhellas

Αριθμός μηνυμάτων : 2209
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2014
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ/ΑΤΑΛΑΝΤΗ/ΑΙΓΙΟ

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Παρ Απρ 13, 2018 10:05 pm

gprhellas έγραψε:
Savvas έγραψε:
................ Εμείς θάμαστε 3 από Λεωνίδιο. .................

Γειά πές του τρίτου (γιατί εγώ δυο μετράω στην Πλακα Λεωνιδίου) να αναφέρει....
 του τρίτου ...χιλιομέτρου ?

HONDA NC 750 X - YAMAHA CYGNUS X 125  -  HONDA LEAD 90 -  HONDA PCX 125 - HONDA PCX 150
Savvas
Admin

Δημοσίευση από gprhellas Την / Το Παρ Απρ 13, 2018 10:11 pm

lol! lol!
gprhellas

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Παρ Απρ 13, 2018 10:14 pm

gprhellas έγραψε: lol! lol!
Θα το πατήκουμε κάτω το παλιοχιλιόμετρο πολλές φορούλες λέμε...

Savvas
Admin

Δημοσίευση από enterprise-psi Την / Το Σαβ Απρ 14, 2018 11:05 pm

Πρέπει να τυπώσουμε και σημαιάκι λέμε με το λογότυπο!

Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2461
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014
Τόπος : Sector 001

https://www.instagram.com/enterprise_psi/

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Κυρ Απρ 15, 2018 7:38 am

enterprise-psi έγραψε:Πρέπει να τυπώσουμε και σημαιάκι λέμε με το λογότυπο!
Και αυτοκόλλητα θάπρεπε πρώτα αλλά και πάλι έχουμε κολλήσει και νέα από τον Βαγγέλη δεν υπάρχουν. Rolling Eyes

Savvas
Admin

Δημοσίευση από gprhellas Την / Το Κυρ Απρ 15, 2018 10:56 am

Έχω πολύ καλό προσωπικό φίλο στην Αργυρούπολη που κόβει αυτοκόλλητα με μηχάνημα (του εφτιαχνα τα pc πολλά χρόνια)
Αν θέλεις Θοδωρή (από ότι θυμάμαι δούλευε COREL) μου στέλνεις κάνα σχέδιο και πάω μια βόλτα και βγάζω μερικά τζάμπα για τεστ (βασικά εγώ θα τα κόψω... σε ότι χρώμα βρω) σαν και αυτά που μας δίνουν στο οδοιπορικό.

gprhellas

Δημοσίευση από Doulke Την / Το Κυρ Απρ 15, 2018 12:41 pm

Καλημέρα και απο μένα!!

Βλέπω τα έχετε ετοιμάσει ήδη όλα.

Μάλλον θα κατέβω και γω φέτος. Υπάρχει χώρος να έρθω μαζί σας?

Σίγουρα θα ξέρω μες στην βδομάδα που πρέπει να το σιγουρέψω με την δουλειά.
Doulke

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2014

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Κυρ Απρ 15, 2018 1:09 pm

gprhellas έγραψε:Έχω πολύ καλό προσωπικό φίλο στην Αργυρούπολη που κόβει αυτοκόλλητα με μηχάνημα (του εφτιαχνα τα pc πολλά χρόνια)
Αν θέλεις Θοδωρή (από ότι θυμάμαι δούλευε COREL) μου στέλνεις κάνα σχέδιο και πάω μια βόλτα και βγάζω μερικά τζάμπα για τεστ (βασικά εγώ θα τα κόψω... σε ότι χρώμα βρω) σαν και αυτά που μας δίνουν στο οδοιπορικό.

cheers cheers cheers cheers cheers Άμα τα καταφέρεις θάσαι ΑΡΧΗΓΟΣ Γιώργη !  cheers cheers cheers cheers cheers
Doulke έγραψε:Καλημέρα και απο μένα!!

Βλέπω τα έχετε ετοιμάσει ήδη όλα.

Μάλλον θα κατέβω και γω φέτος. Υπάρχει χώρος να έρθω μαζί σας?

Σίγουρα θα ξέρω μες στην βδομάδα που πρέπει να το σιγουρέψω με την δουλειά.
Καλώς τον Γιώργη και πάλι.
Βεβαίως και υπάρχει, πάντα χίλιοι καλοί χωράνε. Απλά ξέρεις ότι εμείς πάμε για την περιήγηση - βόλτα και όχι κύπελα και πρωτιές. Αυτά είναι για άλλους.

Από πλευράς ξενοδοχείων είδες στα παραπάνω ποστ που κλείσαμε εγώ και ο gprhellas και ο Θοδωρής με την Γεωργία. Διαλέγεις και παίρνεις ή όπου έχει χώρο για Λεωνίδιο και για Καλαμάτα νομίζω πως αν κλείσεις έγκαιρα θάχει δωμάτιο μιας και είναι μεγάλο ξενοδοχείο.
Μονο κακό φίλε μου είναι πως είσαι μόνος σου μιας και είμαστε ακόμα μονοί σε αριθμό και δεν υπάρχει άλλος να μοιραστείτε δίκλινο που τουλάχιστον νάχει πει μέχρι τώρα σίγουρα γιατί προφορικά κάτι έχουν πει και άλλοι σύντροχοι οπότε περιμένουμε να κατασταλάξουν. Με το καλό λοιπόν να πάμε.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Κυρ Απρ 15, 2018 8:41 pm

Ξαναπάμε λίγο στην συζήτηση του Σχεδιασμού. MAP

Μέχρι σήμερα λοιπόν έχουμε και ηλεκτρονικά τον χάρτη της μισής διαδρομής από Λαγκάδια μέχρι Καλαμάτα ΕΔΩ.
Ο άλλος μισός θα δοθεί το βράδυ του Σαββάτου από τα παιδιά οπότε τότε θα πρέπει να τσιμπήσουμε τα σημεία από Λεωνίδιο μέχρι τα Λαγκάδια και να βγουν συντεταγμένες. Άμα λοιπόν κάποιος έχει κανά ταμπλετάκι - λαπτοπάκι να μούμε στον γούγλυ χάρτες θα κάνουμε δουλειά γιατί από κινητό εγώ δεν... Rolling Eyes

Ένα άλλο θέμα που θα πρέπει να μας απασχολήσει είναι ότι αφού θάμαστε στην Καλαμάτα, θα ξυπνήσουμε ξεκούραστοι την Δευτέρα το πρωί, να αφήσουμε να πάει χαμένη η μέρα και να γυρίσουμε από την βαρετή και πολύ κοστοβόρα από πλευράς διοδίων εθνική ή να χαράξουμε ένα όμορφο δρομολόγιο από κάπου που δεν έχουμε πάει και είναι ευκαιρία μιας και είμαστε στην περιοχή να πάμε ?

Παράδειγμα να πάμε από Ταύγετο πούχει ανείπωτη ομορφιά η διαδρομή, να περάσουμε από ΜΥΣΤΡΑ να δούμε το Μουσείο και την Καστροπολιτεία του,μετά να τραβήξουμε μέσω επαρχιακής για Σπάρτη, Τρίπολη, Άργος, Κόρινθο και μέσω εθνικής Αθήνα δηλαδή βάση αυτού του ΧΑΡΤΗ.

Επίσης εκεί γύρω υπάρχει η Αρχαία Μεσσήνη, τα Σπήλαια του Διρού και πολλά άλλα.

Για σκεφτείτε το και πείτε τις απόψεις σας.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από enterprise-psi Την / Το Κυρ Απρ 15, 2018 10:08 pm

gprhellas έγραψε:Έχω πολύ καλό προσωπικό φίλο στην Αργυρούπολη που κόβει αυτοκόλλητα με μηχάνημα (του εφτιαχνα τα pc πολλά χρόνια)

Θα σου στείλω , αλλά τις εικόνες ή και τα PSD του Photoshop;

Στα του σχεδιασμού, εγώ, αν καταφέρω να έρθω, Δευτέρα πάω για δουλειά, οπότε καφεδάκι το πρωί και δρόμο εθνική .

Και το Σάββατο είναι πολύ πιθανό να έρθω το απόγευμα.

Moderator

Δημοσίευση από tc-drift Την / Το Κυρ Απρ 15, 2018 11:07 pm

Καλησπέρα παιδιά!

Doulke Που είσαι εσύ παλλικάρι μου σε χάσαμε!! Άντε να σε δούμε λίγο απο κοντά!

Καταρχήν να ενημερώσω για το λογότυπο που ανέφερε ο Σάββας πως δεν έχω κάτι νέο καθώς η ανηψούλα μου είναι σε φάση φορτωμένη και μόλις βρει ευκαιρία θα ασχοληθεί. Αν δεν υπάρχει χρόνος μπορεί να παρθεί απόφαση με ότι άλλες επιλογές υπάρχουν.

Για το οδοιπορικό, πιστεύω θα είναι πολύ ωραία και φέτος. Εγώ βέβαια έχω κανονίσει την προηγούμενη βδομάδα Κρήτη ένα 3ήμερο, αλλά δεν μπορώ να χάσω το οδοιπορικό, τώρα τα μίλησα με τον στρατηγό, πήρα το πράσινο φως (πραγματικά δεν ξέρω πως γένεν αυτό, πρέπει να παντρεύτηκα άγια γυναίκα) και θα κατέβω και στο οδοιπορικό! Θα την κάνω όμως κυριακή βράδυ για πίσω να πάω δουλειά δεύτερα πρωί.

Όπως είχαμε κουβεντιάσει σε κάποιον καφέ ή βόλτα δεν θυμάμαι, εγώ έχω λάβει πρόσκληση απο τους φίλους μου απο Μέσσηνία-Φιλιατρά απο πέρισυ να κατέβω με την ομάδα τους ως Wild card..χεχεχε.

Έχω αποδεχτεί την πρόσκληση και έχω μιλήσει με τα παιδιά που κάνουν τα κανονίσματα για δωμάτιο, συμμετοχές κλπ. Βέβαια αυτό δεν σημαίνει πως απαρνιέμαι την παρέα μου, ελπίζω να μην με παρεξηγήσει κάποιος, έτσι κι αλλιώς όλοι μαζί θα είμαστε μια παρεούλα και μάλλον και παρέα θα κατηφορήσουμε εκτός απροοπτου.

Τα λέμε και απο κοντά στην επόμενη μάζωξη..
tc-drift

Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2013

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Δευ Απρ 16, 2018 7:23 am

Ωραία.
Με τα τελευταία νέα λοιπόν σταθεροποιούμαστε.

Ως αναφορά το Οδοιπορικό οι 100% σίγουροι της εδώ παρέας που θα συμμετάσχουμε ως  MOTO HELLAS FORUM με τον τρόπο που επεξήγησα παραπάνω στον Γιώργο, ήτοι χωρίς αξιώσεις κυπέλλων κλπ αλλά μόνο για την βόλτα και τον τζερτζελέ μιας τέτοιας μεγάλης μοτοσυκλετιστικής διοργανώσεως, είμαστε μιας και πλέον έχει ωριμάσει το θέμα και έχει δοθεί χρόνος για κατάθεση απόψεων κλπ οι εξής (όταν σταθεροποιηθεί κάποιος και κλείσει ξενοδοχεία και είναι σίγουρη η συμμετοχή του προστίθεται ) : 

Συμμετοχές : 
1. Σάββας
2. gprhellas
3. enterprise-psi - Γεωργία

Στο της διαδρομής της επιστροφής το αφήνουμε ανοιχτό να πει την άποψή του και ο Γιώργης gprhellas και βλέπουμε. 
Όμως μπορούμε να το περιορίσουμε στην Σπάρτη μέσω Ταΰγετου και μετά από Σπάρτη εθνική και πίσω. 

Για τα αυτοκόλλητα καλύτερα να το συζητήσουμε και να ξαναδούμε με την ευκαιρία και τι έχουμε ως προτάσεις ΕΔΩ.

ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ:
Υ.Γ. Βάγγο TC DRIFT φίλε μου ο καιρός που υπήρχαν παρεξηγήσεις κλπ έχει περάσει ανεπιστρεπτί.
 Κανείς δεν μπορεί να αναγκάσει την καρδιά κανενός να είναι όπου θέλει ο καθείς να είναι και να κάνει ότι τον ευχαριστεί. 
Οπότε κάνει ο καθείς ότι θέλει και δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση. Εμείς με την ομάδα μας και με την γραμμή που είπαμε την μη ανταγωνιστική και εσύ με αυτή που διαλέγεις, χωρίς κανένα θέμα και πρόβλημα. 

Προσωπικά το μόνο που εγώ δεν επιθυμώ και δεν υπάρχει φυσικά είναι μίρλα, γκρίνια και σπαρζαρχίδιασμα. Ακόμα και μόνος μου να μείνω, προσωπικά θα κάνω ότι έκανα τόσες δεκαετίες χωρίς φόρα κλπ ιστορίες για αγρίους όπως έχει φανεί τόσα χρόνια που ασχολούμαι με το αντικείμενο.Το ίδιο βέβαια ισχύει για όλους τους συντρόχους εννοείται μην παρεξηγηθώ επειδή παίρνω αφορμή τα γραπτά σου και αναφέρω δύο σκέψεις ε ? Υπόψη ότι και ο παραπάνω Γιώργης ψάχνεται για παρέα και σε άλλα φόρα και όπως εγώ το αντιλαμβάνομαι το πράμα θέλει να πάει ίσως με κάποια περισσότερο ζωηρή, νεαρή δεν ξέρω τι παρέα και εμείς είμαστε η σίγουρη καβάντζα, εννοώ που θα πάμε σίγουρα γιατί οι λοιποί έχουν τα δικά τους...
Είμαι πολύ γέρος  for these kind of shit ...       
Εύχομαι σε όλους λοιπόν να περάσετε καλά σε όποια ομάδα και αν συμμετάσχετε. 

Savvas
Admin

Δημοσίευση από gprhellas Την / Το Δευ Απρ 16, 2018 8:48 am

Καλά λέμε ο Σάββας δεν παίζεται με τίποτα..... θα έχουμε περάσει δοκιμασία τεστ  λοκατζήδων 10 ώρες πάνω στη σέλα, θα έχουμε ανεβοκατέβει βουνά, λαγκάδια, καλντερίμια, δρόμους ξεχασμένους από τον Θεό, θα έχουμε διασχίσει τον Αμαζόνιο, σόρρυ την Πελοπόννησο ήθελα να πω, θα έχουμε φτάσει βράδυ Καλαμάτα τελευταίοι και κατα-ιδρωμένοι έχοντας γλυτώσει από επιδρομή λύκων στο Μαίναλο και αρκούδων στην Ορεινή Αρκαδία και ο Σάββας θέλει βόλτα την άλλη μέρα....
Όταν σταματήσω να γελάω (μεθαύριο...) θα το σκεφτώ λέμε....
Πλάκα έχει όμως ..... έχεις ψυχή μικρού παιδιού, σε ζηλεύω λέμε , μόνο και μόνο γι'αυτό δηλώνω fan του Σάββα for ever .... ΑΞΙΟΣ !!!!!

gprhellas

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Δευ Απρ 16, 2018 8:55 am

Όταν πάψεις νάσαι μικρό παιδί χάνεται η ουσία, το νόημα, η μπάλα, το γήπεδο και η Χώρα που παίζουμε. 

Με ρώτησε πέρσι μου φαίνεται πούχα γενέθλια κάποιος πόσο είμαι...
Η απάντηση ήταν ότι κλείνω τα 12 και πάω στα 11.....

Έχω και άλλα καλά να πω αλλά θα τα πω από κοντά, αφορά τι μου λέει η κυρά όταν γυρίζω πτώμα συνήθως από μοτοβόλτα, θυμηθείτε να σας το πω......

Υ.Γ. Αν καμιά μέρα πέσω κάτω σαν άλλη κατσαρίδα ψεκασμένη με τέζα  και συνέλθω από τη λιποθυμία μετά από 12ωρο στη σέλα και ρωτήσω <<Καμιά βόλτα θα πάμε?>> μην απορήσετε....

Savvas
Admin

Δημοσίευση από vagma Την / Το Δευ Απρ 16, 2018 11:16 am

Ο ΤΕΖΑΣ:
η κατσαριδα ζει.....κινειται υπογειως και καμια φορα με πεζοδρομιακο στυλ.......και αναμενει τις αλλες κατσαριδες.......ειστε τυχεροι δε, που θα μαι στο νησακι μου ..... ..otherwise στην τεζα.......αχχαχαχαχαχ Χλαπάτσας
vagma

Αριθμός μηνυμάτων : 1475
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2016
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Δευ Απρ 16, 2018 12:23 pm

vagma έγραψε:
Ο ΤΕΖΑΣ:
η κατσαριδα ζει.....κινειται υπογειως και καμια φορα με πεζοδρομιακο στυλ.......και αναμενει τις αλλες κατσαριδες.......ειστε τυχεροι δε, που θα μαι στο νησακι μου .....       ..otherwise στην τεζα.......αχχαχαχαχαχ  Χλαπάτσας
ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ ΤΕΡΕΖΑ:
 Εμείς είμαστε τυχεροί ? Θα σε φάνε οι Λύκοι - Αλεπούδες - Αρκούδες και τα Κουνάβια (αναλόγως περιοχής) έρμε την επόμενη φορά που θα κάνεις κουτσουκέλα. Στο υπογράφω αυτό. Κοίτα να αφήσεις τα αραλίκια λοιπόν και να προπονηθείς κουλομαρία γιατί άλλα σαν το ένα <<Δόξα τον Θεό >> (μία και μοναδική φορά>> και δέκα <<Παναγιά μου Βόηθα>> δεν θάχει και όπως είπα παραπάνω I' m too old for this shit>>. Και πούσαι Χλαπατσάκο κοίτα να πάρεις φόρα για να μας τα κλάσεις καλά ε ? Ακόμα τα θυμάμαι τα χάλια σου με τα φρένα μετά το προσπέρασμα και την αναμονή πίσω από ένα παπί και 3 σκούτερ και όχι μόνο.... δεν τάχω ξεχάσει.  Ξουτ από το θέμα τώρα, εδώ γράφουν μόνο όσοι θα συμμετάσχουν στο Οδοιπορικό βρωμόγατο... 

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Doulke Την / Το Δευ Απρ 16, 2018 8:11 pm

Καλησπερα Βαγγελη!! Δυστυχως φετος δουλευα πολλες ωρες και δεν ειχα ευκαιρια να ερθω σε καποια βολτα και στους καφεδες της Παρεσκευης εχω Ιταλικα.

Οσον αφορα το οδοιπορικο μαλλον θα ερθω.Σιγουρα θα πω μεσα στην βδομαδα,να κανονισω αδεια και να δω αν θα ερθω μαζι σας γιατι με ειχε πει και ενας φιλος μου που πηρε ενα 500Χ και αυτος και θελει να ρθει οποτε μπορει να κατεβω με αυτον γιατι επειδη μπορει να μην κρατησει ρυθμο δεν θελω να πω να ερθει μαζι μας στην ομαδα. Για διακρισεις και μενα δεν με νοιαζει,για την βολτα ερχομαι αν και να πω την αληθεια θα ηθελα φετος να το τερματισουμε στο 8ωρο.Αν γινει καλως αν δεν δεν πειραζει.

Για την επιστροφη προσωπικα θελω να κανω μια βολτιτσα Καλαματα το πρωι μιας και δεν εχω ξαναπαει και μετα επιστροφη απο οπουδηποτε δεν εχω θεμα.

Για τα αυτοκολλητα θα ηθελα ενα να το βαλω διπλα στο παππουδι.

Θα ενημερωσω τις επομενες μερες για το τι θα κανω τελικα.
Doulke

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2014

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Δευ Απρ 16, 2018 8:27 pm

Γιώργη για τα αυτοκόλλητα το ψάχνουμε ακόμη. Αν είναι έτοιμα θάχω μαζί μου.

Επίσης υπόψη ότι τα παιδιά που θάναι δικάβαλο επίσης σε 500Χ είναι επάνω πράγμα όπερ σημαίνει ότι οι ρυθμοί θάναι τουριστικοί.
Το μόνο που απαιτείται είναι κάποια εμπειρία σε ομαδική οδήγηση και αντοχή μιας και θα πηγαίνουμε <<τραινάκι>> χωρίς να προσπερνάμε τον πλοηγό που θα οδηγεί.
Επίσης θα απαιτηθεί αυτοσυγκράτηση ιδιαίτερα όταν μας προσπερνάνε οι θέλοντες να πάνε γρήγορα μιας και το μικρόβιο υπάρχει σε όλους μας ακόμα και σε μένα πούμαι γεροντότερος αλλά δεν κρύβω ότι μου τη δίνει μερικές φορές αλλά είπαμε...αυτοσυγκράτηση. 

Αν θα γίνεται κανά προσπέρασμα θάναι μόνο για να ειδοποιήσουμε για κάτι που χρειάζεται, να συνεννοηθούμε  ή για να τραβήξουμε κάποια πλάνα για την κάμερα και την ταινία που θα γίνει μετά.

Αφού θάστε και ζευγάρι δεν τίθεται θέμα για κλείσιμο δίκλινων αλλά συντομεύστε για να βρείτε.

Για το τι θα κάνουμε τη Δευτέρα θα το δούμε αλλά μάλλον όπως το βλέπω θα γυρίσουμε πίσω από εθνική στο χαλαρό μιας και ένας σύντροχος δουλεύει μετά. Αλλά το αφήνουμε προς συζήτηση αυτό ...

Αυτές οι διευκρινήσεις από μένα για την εδώ Ομάδα και όπως αποφασίσετε από εκεί και πέρα.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Απρ 17, 2018 10:20 am

Πληροφορίες από Μανώλη :

<<παμε λιγο να δουμε τι εχουμε ετοιμασει μεχρι στιγμης..
σαββατο..
απο το πρωι η γραμματεια θα εχει στηθει στο cafe red rock οπως μπαινεις λεωνιδιο.
εκει θα βρισκεται και το test ride...
θα μεινει μεχρι τις 8 το βραδυ
μετα θα μεταφερθει στη φαμπρικα πολιτισμου οπου θα γινει και η παρουσιαση της διαδρομης.
στη γραμματεια θα γινετε το τσεκαρισμα και θα μαθαινουν οι ομαδες ποτε φευγουν την επομενη μερα..
το βραδυ στη φαμπρικα θα δωθουν οι μπλουζες-αυτοκολητα κλτπ..
εκει απο τις 12 το μεσημερι θα εχουμε στησει μια μινι εκθεσουλα απο διαφορα μηχανακια που εχουν την ιστορια τους
και θα υπαρχει μια εκθεση περιοδικων ελληνικου τυπου ανω των 400 τευχων ευγενικη χορηγια φιλου οδοιπορικαριου 1821
επισης θα ειναι ανοικτο το τσακωνικο μουσειο...
μετα απο ολα αυτα θα παμε να τσιμπησουμε και επιτελους θα κατσουμε και μεις παρεα σας..
οποιος θελει να πιει και ποτακι παιζει και αυτο με ροκ μουσικουλα στο ναυτιλο....
της κυριακης θα τα πουμε......>>

Savvas
Admin

Δημοσίευση από enterprise-psi Την / Το Τρι Απρ 17, 2018 10:47 am

Moderator

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Απρ 17, 2018 2:15 pm

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Απρ 17, 2018 5:49 pm

Ξυπνάω πανικόβλητος με ταχυκαρδία...δεν είμαστε εδώ...είμαστε αλλού σε βόλτα......

Σε δύο μηχανές πούναι παρκαρισμένες δίπλα δίπλα, πάμε να τις πάρουμε και... affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid είναι <<ψειρισμένες και οι δύο>>...λείπουν ζαντολάστιχα και......   μετά ξύπνησα....η άλλη ήταν κόκκινη...πόσα λουκέτα και κλειδαριές να πάρουμε μαζί?

gprάκο θάσαι τριβάλιτσος ?
Πρέπει να πάρουμε μαζί τα αναγκαία....

Savvas
Admin

Δημοσίευση από gprhellas Την / Το Τρι Απρ 17, 2018 6:26 pm

gpr (επειδή έχω ακόμα πρόβλημα με το πίσω αμορτισέρ) μονοβάλιτσος και κονοκάβαλος παρών !!

EDIT

cryptonite πέταλο + αλυσίδα + και η Ντόλυ έχει συναγερμό.
gprhellas

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης