Πρόσφατα Θέματα
» Ότι μας καπνίσει και καλημεροκαλησπέρες.
Σήμερα στις 11:36 am από Στησίλαος

» Πούστη Χάρε...
Τετ Ιουν 20, 2018 5:27 pm από Ταξιδευτης

» SH 300i - Βελτιώσεις.
Παρ Ιουν 15, 2018 2:34 pm από Θανάσης

» ελαστικα για sh300?
Παρ Ιουν 15, 2018 10:31 am από silencer

» Τηλεκατευθυνόμενα RC
Πεμ Ιουν 14, 2018 11:54 am από nks1967

» Γκρίπς απλά - θερμαινόμενα, αντίβαρα και όλα τα σχετικά με αυτά !
Δευ Ιουν 11, 2018 10:30 pm από tsa

» SUZUKI BANDIT 650 Κατανάλωση
Δευ Ιουν 11, 2018 9:35 pm από tsa

» SUZUKI BANDIT 650 Σέρβις - Συντήρηση
Δευ Ιουν 11, 2018 9:24 pm από tsa

» YAMAHA TDM - Αξεσουάρ
Σαβ Ιουν 09, 2018 3:37 pm από Nikos sh300

Γυροβολιές στο Καρπενήσι - Ευρυτανία Νο 1 / 10-11 Μαρτίου 2018

Πήγαινε κάτω

Γυροβολιές στο Καρπενήσι - Ευρυτανία Νο 1 / 10-11 Μαρτίου 2018

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Δευ Μαρ 12, 2018 8:43 pm

Ξαφνικά σκάει τηλέφωνο από τον παλιό συνταξιδευτή και φίλο σύντροχο Λευτέρη.
Απαντώ και πέφτει καταδρομική πρόταση 800 και βάλε χλμ. Shocked

Το Σαββατοκύριακο μου λέει ο Λευτέρης θα κάνει υπέροχο καιρό.
Πάμε στο Χωριό μου να κοιμηθούμε σπίτι μου και να γυρίσουμε υπέροχα μέρη ?

Εγώ έλεγα να τη βγάλω με μια μικρή βολτίτσα την Κυριακή καμιά 70αριά χλμ πούχε προκύψει σε άλλο μοτοφόρουμ και ξαφνικά εμφανίζεται τέτοια βολτάρα ! Ε δεν ήθελα και πολύ και αφού πήρα και το ΟΚ από το αφεντικό του σπιτιού   και δεν έφαγα  , ξαναπήρα τον σύντροχο και είπα ΟΚ κανονίζοντας τον τόπο και την ώρα συναντήσεως.
Ποιο γρήγορος διακανονισμός μεγάλης βόλτας δεν έχει ξαναγίνει...

Σάββατο 10 Μαρτίου 2018 :

Πρωί πρωί κατά τις 07.50 συναντιόμαστε έχοντας πάει σχεδόν μαζί στα MAC DONALDS 

Χαιρετιόμαστε, λέμε τις καλημέρες μας και αναχωρούμε όλο εθνική με μεγάλες ταχύτητες προκειμένου να κερδίσουμε την μέρα αφού ακολουθούσε μεγάλη - καλή συνέχεια.

Πράγματι τρώμε την επάρατη εθνική σε χρόνο μηδενικό (τα διόδια όμως είναι εκτός πραγματικότητας...  ) και φτάνουμε Λαμία έξω από την  οποία φουλάρουμε

Συνέχεια προς Καρπενήσι και το Χωριό του Λευτέρη τους Κορυσχάδες 

Αφού φτάσαμε στους Κορυσχάδες, ξεφορτώνουμε, τραβώ μερικές  φωτογραφίες αυτής της εποχής και βουρ για τα σημεία ενδιαφέροντος

Τραβάμε λοιπόν για το Χωριό Χρύσω με μερικές στάσεις σε όμορφα σημεία με κυριότερο το κάτω μέρος του φαραγγιού που οδηγεί στην Χρύσω.

Ομορφιά ανείπωτη οπότε μέχρι να βγει το βίντεο που θα την απεικονίσει με εκατομμύρια καρέ ας προβάλουμε μερικά καρέ από τη φωτογραφική μηχανή : 

Αυτή την υπέροχη θέα τη βλέπετε?
Από κάτω ακριβώς από το παγκάκι που την θαυμάζει ο επισκέπτης έχει ..... ......

Ρώτησα τους εκεί θαμώνες αν : 
1.Τελείωσε κανείς τις δουλειές του
2.Αν πήρε κανείς κάτι μαζί του.....

Η σιωπή τους προς απάντησή μου και συνεχίσαμε...ξανασταματώντας εδώ

Στο βίντεο που θα ακολουθήσει θα ακούσετε και τον ήχο όλων αυτών των νερών που τρέχουν γάργαρα υποσχόμενα πως δεν θα υπάρξει λειψυδρία αυτό το καλοκαίρι 

Αφού αφήσαμε πίσω αυτό το μέρος <<καρτ ποστάλ>> τραβήξαμε και φτάσαμε στη 

Ας τραβήξουμε και μία selfie κατά το πνεύμα της εποχής... ......

Μετά το μικρό οδοιπορικό μας και αφού θαυμάσαμε τις παραπάνω ομορφιές καθήσαμε στην Πλατεία του Χωριού όπου φάγαμε αυτά που κουβαλάγαμε μαζί μας από τα σπίτια μας σε ταπεράκια κλπ.
Τι καλύτερο από το να τρως σε τέτοιο όμορφο περιβάλλον μέσα στη φύση ?

Συνεχίζεται.....

HONDA NC 750 X - YAMAHA CYGNUS X 125  -  HONDA LEAD 90 -  HONDA PCX 125 - HONDA PCX 150
Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 26938
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Γυροβολιές στο Καρπενήσι - Ευρυτανία Νο 1 / 10-11 Μαρτίου 2018

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Δευ Μαρ 12, 2018 9:17 pm

Στην πλατεία μας έπιασε την κουβέντα και ένας ντόπιος που ήθελε να μιλήσει προφανώς με κάποιον άνθρωπο.
Μας είπε ο έρμος τον πόνο του, μας είπε και ότι την βγάζει υπέροχα αφού καλλιεργώντας και παράγοντας κρασάκι, τσιπουράκι, πωλώντας εποχιακά ήτοι ρίγανη κλπ βγάζει άνετα τα προς το ζην.
Πηγαίνοντας για τις πηγές είδαμε και το κτηματάκι πούχε μόλις περιποιηθεί με τα χέρια παρακαλώ και πραγματικά υποκλιθήκαμε στον άνθρωπο του μόχθου.

Μόνο μειονέκτημα σε όλη αυτή την υπέροχη μέρα,  η σχετική ζέστη όταν ξεκαβαλάς και ειδικά όταν περπατάς.
Δυστυχώς ο μοτοσυκλετιστικός εξοπλισμός δεν ενδείκνυται για περπάτημα αλλά όταν σε απορροφά τόση ομορφιά αυτά περνούν σε δεύτερη μοίρα.

Αφού αφήσαμε πίσω την όμορφη Χρύσω τραβήξαμε με γενική κατεύθυνση τα Φιδάκια που σκοπό είχαμε να τα περάσουμε και να θαυμάσουμε την θέα από ψηλά και φυσικά την διαδρομή για να φτάσουμε εκεί γιατί όπως λέμε πάντα δεν έχει και τόση σημασία ο προορισμός αλλά το ταξίδι για να πάμε εκεί....

Στο δρόμο κάναμε τις στασούλες μας όπου είχε όμορφη θέα 

Προχωρώντας περάσαμε και τη γέφυρα Μπέλευ στη Μέγδοβα.
Πόσες φορές έχουμε περάσει από εκεί και έχουμε ξαποστάσει πίνοντας καφεδάκι.
Τελευταία φορά είχαμε συναντήσει και ένα Γερμανό ταξιδιάρη εκεί...

Αυτή τη φορά το νερό ήταν πολύ.
Κάθε εποχή και άλλη εικόνα :

Σε επόμενη στάση δεν μπόρεσα παρά να σκεφτώ... τι TRANSFAGARASAN πράσινα άλογα και κόκκινες φοράδες ρε φούστη μου, εντάξει Ελλαδάρα (και αυτό είναι μικρό δείγμα) ! 

Στο δρόμο βέβαια δεν λείπουν και τα τραγελαφικά που ξέχασα να γράψω παραπάνω για ένα τύπο που μας πήγαινε καρότσι με ένα αγροτικό που πήγαινε βάρκα γιαλό λόγο  ..... Από μακρυάααα πού να πλησιάσουμε..καρότσι λέμε μας πήγαινε....

Αφού λοιπόν φτάσαμε και περάσαμε τα Φιδάκια φτάσαμε στα 

Όπου είδαμε αυτά που είχαμε έρθει να δούμε και τα πετύχαμε με το γύρσιμο του ήλιου με πανέμορφα χρώματα

Στα ψηλότερα σημεία ο δρόμος δεξιά και αριστερά ήταν φουλ στο χιόνι αλλά δυστυχώς δεν αποτυπώθηκε στην κάμερα αφού η μπαταρία της μούχε αφήσει χρόνους και δεν τράβαγε

Ενώ σουρούπωνε και στο υψόμετρο που είχαμε φτάσει η θερμοκρασία από τη μια στιγμή στην άλλη άρχισε να πέφτει ραγδαία και κατακόρυφα.

Εκεί που είμαστε καλά ούτε κρύο ούτε ζέστη επιτέλους, αρχίσαμε να βάζουμε μπαλακλάβες και να ανάβουμε θερμαινόμενα γκριπ.

Με γοργότατους ρυθμούς ροβολήσαμε κατά τα χαμηλότερα υψόμετρα και επιστρέψαμε στους Κορυσχάδες στο σπίτι του Λευτέρη όπου αφού αράξαμε για λίγο αλλάξαμε και κατεβήκαμε στην Πλατεία στο πανέμορφο στέκι πούχει εκεί με τους υπέροχους ιδιοκτήτες (μοτοσακόβιος δικό μας παιδί   ).

Φάγαμε, κοπανίσαμε τα σχετικά και επιστρέψαμε σπίτι για ξέραμα....
Καληνύχτα με γλυκό ύπνο μετά μια υπέροχη μέρα !  Sleep 

Συνεχίζεται.... 
Savvas
Admin

Δημοσίευση από Στησίλαος Την / Το Δευ Μαρ 12, 2018 9:44 pm

Μπράβο παιδιά, πάντα τέτοια. Καταπληκτικά μέρη, τον θυμάμαι, από το άλλο το φόρουμ... Καρπενήσι καταπληκτικό, ήμουν το φθινόπωρο, και μάλιστα είχα πάει και στο χωριό του. Όσο και να πας έχει καταπληκτικά μέρη να γυρίσεις...
Στησίλαος

Αριθμός μηνυμάτων : 1022
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012
Τόπος : Ἐν Κανθάρου λιμήν

Δημοσίευση από Moto Hellas Forum Την / Το Δευ Μαρ 12, 2018 10:25 pm

Ευγε σας παιδες πολυ καλη στριφτερη διαδρομη με ωραια εναλλασομενα τοπια,πολυ καλες φωτο...και συντροχοι,η συνταγη για μια τελεια βολτα!

Moto Hellas Forum
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 3123
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Κερκυρα

http://moto-hellas-forum.forumgreek.com

Δημοσίευση από enterprise-psi Την / Το Τρι Μαρ 13, 2018 6:17 am

Μπράβο , ωραία πράματα!

Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2573
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014
Τόπος : Sector 001

https://www.instagram.com/enterprise_psi/

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Μαρ 13, 2018 6:53 am

Στησίλαος έγραψε:Μπράβο παιδιά, πάντα τέτοια. Καταπληκτικά μέρη, τον θυμάμαι, από το άλλο το φόρουμ... Καρπενήσι καταπληκτικό, ήμουν το φθινόπωρο, και μάλιστα είχα πάει και στο χωριό του. Όσο και να πας έχει καταπληκτικά μέρη να γυρίσεις...
Πράγματι και τεράστια περιοχή που για να την εξερευνήσεις πρέπει να πας πολλές φορές και φυσικά με ντόπιο για να δεις τα πάντα όλα. Γιαυτό και ο τίτλος λέει <<Νο 1>>. Έπεται συνέχεια να είμαστε καλά.
Moto Hellas Forum έγραψε:Ευγε σας παιδες πολυ καλη στριφτερη διαδρομη με ωραια εναλλασομενα τοπια,πολυ καλες φωτο...και συντροχοι,η συνταγη για μια τελεια βολτα!
Ευχαριστούμε Σπυράκο, μακάρι νάσουνα μαζί μας και συ και όλοι οι καλοί φίλοι - σύντροχοι.
enterprise-psi έγραψε:Μπράβο , ωραία πράματα!
Ευχαριστούμε Θοδωρή, έπεται συνέχεια με την επόμενη μέρα αφού ανέβει το βίντεο ελπίζω απροβλημάτιστα γιατί ανεβαίνει 19 ώρες τώρα.

HONDA NC 750 X - YAMAHA CYGNUS X 125  -  HONDA LEAD 90 -  HONDA PCX 125 - HONDA PCX 150
Savvas
Admin

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Μαρ 13, 2018 9:01 am

Κυριακή 11 Μαρτίου :

Το πρωί, την καταραμένη συνήθεια τόσα χρόνια, εγώ ξύπνησα κατά τις 6.00. Βολόδερνα κανά 40λεπτο μη μπας και μέχρι που αποφάσισα να μην παλεύω τα απάλευτα τζάμπα και να σηκωθώ.

Ντύσιμο μοτοσυκλετιστικό, μάζεμα πράματα, φόρτωμα, πρωινό, καφέ...έτοιμος.
Τι να κάνω ?
Τράβηξα μερικές φωτό των Κορυσχάδων αυτήν την εποχή μιας και τόχω ξανατραβήξει το χωριό άλλη εποχή σε άλλο ταξίδι και μετά άραξα στον ήλιο σαν τεμπελόσκυλο....  Διαπίστωσα δε ότι οι τεμπελόσκυλοι σίγουρα είναι εξυπνότεροι από μας και θα το επαναλαμβάνω συχνά .... Γηράσκω αεί διδασκόμενος...

Κάποια στιγμή ξυπνά και ο Λευτέρης, αρχίζουν τα διαδικαστικά για να κλείσει ασφαλώς το σπίτι αφού φεύγουμε οριστικά σήμερα από τους Κορυσχάδες και μετά από ένα μικροτσακωμό για το ποιος θα πάει τα σκουπίδια και ποιος θα κατέβει τον τεράστιο κατήφορο και ποιος θα ανέβει τον ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟ ανήφορο, επικράτησε ο Λευτέρης   γιατί είπαμε έπαιζε τεμπελόσκυλο mode ON, μπαγκαζιέρα γεμάτη και έλλειψη σκούτερ. Μα παίζει να είσαι σε τέτοιο μέρος και να μην έχεις ένα σκούτερ? Τζίσους Κράιστ κλπ...

Κατά τις 10.30 λοιπόν ξεκινάμε χωρίς πρόγραμμα αρχικά αλλά μετά στο βενζινάδικο που φουλάραμε πολύ καλή βενζίνη ομολογουμένως πούβγαλε ΤΑ χλμ, αποφασίστηκε να πάμε να δούμε ένα άλλο φαράγγι, δεν κατάλαβα που (θα μας πει ο Λευτέρης) και πήραμε την γενική κατεύθυνση προς Προυσό.

Στο δρόμο σε μια ξύλινη βεράντα παραποτάμια σταματήσαμε, ήπιαμε - φάγαμε και θαυμάσαμε :

Μπαααα δεν περνάμε καθόλου καλά....

Στο δρόμο για το φαράγγι που θα δείτε στο βίντεο περάσαμε από τα κλασσικά σημεία του Προυσού που ξέρει ο πολύς ο κόσμος και θα δείτε στο βίντεο, περάσαμε μέρος του φαραγγιού αλλά....ο Μέρφυ φρόντισε και ο δρόμος ήταν κλειστός από κατολισθήσεις.
Ακούτε παλλίκαροι που ψάχνεστε να πάτε Πίνδο τώρα ? Άμα πάτε εθνικάρχες (εθνική οδό) ΟΚ αλλά αν πάτε από εκεί που αξίζει 99,9% θα τον πιείτε..σαν και μας..

Στη συνέχεια γυρίσαμε πίσω και τραβήξαμε τον δρόμο της επιστροφής.

Στην αρχή λέγαμε να πάμε από επαρχιακό μιας και είχαμε έρθει από εθνική αλλά λόγο του ότι η ώρα πέρασε και ο Λευτέρης είχε υποχρέωση σε ώρα που δεν προλαβαίναμε νάμαστε πίσω από επαρχιακό τραβήξαμε κατά εθνική.

Εδώ οι <<εθνικάρχες >> με ταπεράκι ανεφοδιαζόμαστε   :

Καλά, μιλάμε ότι δύο ανεφοδιασμούς της μηχανής μου φάγανε τα διόδια...απαράδεκτοι για μοτό θες 10 και 10 = 20 ευρώ να πας και νάρθεις. ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ .. .
Εγώ δεν το ξανακάνω αυτό να με αλυσοδέσετε και να με τραβάτε, άκου 2,75 διόδιο για μοτό λες και είναι νταλίκα...ένα παλιό καλό χιλιάρικο δηλαδή και ξανά...

Τέλος πάντων γρήγορα η αλήθεια είναι και χωρίς κόπο καθόλου μιας και στην εθνική δεν οδηγάς, πάει μόνο του το εργαλείο, φτάσαμε και στα τελευταία διόδια όπου κάναμε τη συνήθη στάση για ένα τελευταίο καλαμπουράκι και για να αποχαιρετιστούμε.

Τα μηχανάκια που πλύθηκαν και τα δύο χθες Δευτέρα με περισσή φροντίδα γιατί όσο νάναι οι δρόμοι ήταν και γεμάτοι αλάτια λόγο χιονιών, ήταν κάπως έτσι :

Το βίντεο που περιγράφει όσο το δυνατόν λεπτομερώς αυτό το υπέροχο διήμερο των 800 και βάλε χιλιομέτρων είναι το παρακάτω (ανοίξτε ήχο αρκετά δυνατά να το ευχαριστηθείτε) : 

Στη συνέχεια θα βάλω τις φωτογραφίες του Λευτέρη σε ξεχωριστό ποστ.

Στο σημείο αυτό θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον Λευτέρη που για άλλη μια φορά όπως σε όλα τα μεγάλα ταξίδια που κάναμε και ήταν ιδέες του, μας πλοήγησε σε εξαιρετικού κάλλους τοπία, για την πρόσκληση - φιλοξενία του που με τιμά ιδιαίτερα και για την υπέροχη παρέα του που είναι σαν το κρασί, όσο παλιώνει γίνεται καλύτερη ! 

Με το καλό και με υγεία οι επόμενες Καρπενησιάδες.

Υ.Γ. Τα διόδια τα έβρισα ή το ξεχασα ?
Savvas
Admin

Δημοσίευση από tc-drift Την / Το Τρι Μαρ 13, 2018 9:52 am

Μπράβο Σάββα, μπράβο παιδιά! Έτσι να υπάρχουν και έκτακτα ταξιδάκια να ανεβαίνουμε..!

Θέλουμε χιλιόμετρα, θέλουμε εικόνες και όταν δεν μπορούμε εμείς να μας ταξιδεύουν τα φιλαράκια μας έστω νοερά!
tc-drift

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2013

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Μαρ 13, 2018 12:15 pm

tc-drift έγραψε:Μπράβο Σάββα, μπράβο παιδιά! Έτσι να υπάρχουν και έκτακτα ταξιδάκια να ανεβαίνουμε..!

Θέλουμε χιλιόμετρα, θέλουμε εικόνες και όταν δεν μπορούμε εμείς να μας ταξιδεύουν τα φιλαράκια μας έστω νοερά!
Ευχαριστούμε Βάγγο, μακάρι να μπορούσαμε νάμαστε όλοι μαζί.
Τα εύσημα πάνε στον Πλοηγό - εμπνευστή της βόλτας Λευτέρη.
Εγώ κάνω απλά την αναμετάδοση.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Left&Woody Την / Το Τρι Μαρ 13, 2018 2:01 pm

Περάσαμε υπέροχα.Δυστυχώς φέτος λογω πολλών βροχων υπήρχαν πολλές κατολισθήσεις ετσι καποιες διαδρομές που είχα προγραμματίσει δεν μπορέσαμε να τις κάνουμε.Αλλα δεν πειράζει θα υπάρξουν κι αλλες Καρπενησιάδες οταν καθαριστουν οι δρόμοι.Η Χρύσω ειναι ενα χωριό των Αγράφων που δεν το ξέρουν πολλοί μοτοταξιδιώτες .Εγω το θεωρώ πιο ομορφο και απο τα Αγραφα και απο τα Επινιανά που πηγαίνουν οι περισσοτεροι.Και οι επόμενες Καρπενησιάδες θα ειναι σε μέρη μη τουριστικά .Σε χωριά ,γεφύρια και δρόμους που παιρνούν μονο οι ντόπιοι.
Ευχαριστώ τον Σαββα για την υπέροχη παρέα και το φοβερό βίντεο.
Μην ξεχάσω να βρίσω τα διόδια...
Αντε και στην επόμενη μοτοβόλτα χωρίς κλειστους δρόμους.
Καλά να είμαστε να μοτοαλητευουμε κι οχι να ταξιδευουμε σαν να μας κυνηγάνε.
Left&Woody

Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2013

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Μαρ 13, 2018 2:05 pm

Οι φωτό που ακολουθούν τραβήχτηκαν από τον Λευτέρη : 

Γεια Χαραντάν Εγγλέζικα 

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Μαρ 13, 2018 2:06 pm

Left&Woody έγραψε:Περάσαμε υπέροχα.Δυστυχώς φέτος λογω πολλών βροχων υπήρχαν πολλές κατολισθήσεις ετσι καποιες διαδρομές που είχα προγραμματίσει δεν μπορέσαμε να τις κάνουμε.Αλλα δεν πειράζει θα υπάρξουν κι αλλες Καρπενησιάδες οταν καθαριστουν οι δρόμοι.Η Χρύσω ειναι ενα χωριό των Αγράφων που δεν το ξέρουν πολλοί μοτοταξιδιώτες .Εγω το θεωρώ πιο ομορφο και απο τα Αγραφα και απο τα Επινιανά που πηγαίνουν οι περισσοτεροι.Και οι επόμενες Καρπενησιάδες θα ειναι σε μέρη μη τουριστικά .Σε χωριά ,γεφύρια και δρόμους που παιρνούν μονο οι ντόπιοι.
Ευχαριστώ τον Σαββα για την υπέροχη παρέα και το φοβερό βίντεο.
Μην ξεχάσω να βρίσω τα διόδια...
Αντε και στην επόμενη μοτοβόλτα χωρίς κλειστους δρόμους.
Καλά να είμαστε να μοτοαλητευουμε κι οχι να ταξιδευουμε σαν να μας κυνηγάνε.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Πεμ Μαρ 15, 2018 8:28 am

Πληροφοριακά και ότι αυτό αξίζει, ξέχασα να αναφέρω ότι την πρώτη μέρα είμαστε καθαρά κοντά 11+ ώρες πάνω στη σέλα των μοτό.
Μετά έπεσε φαγητό και μπύρα. Για ύπνο πήγαμε και εγώ κοιμήθηκα κατά τις 00.00. Ο Λεφτ αργότερα..με ωτοασπίδες... ...

Απλά το αναφέρω για να τόχουμε υπόψη τι εννοούμε όταν αναφέρεται καταδρομική του  PAPOUDI TEAM.

Savvas
Admin

Δημοσίευση από vagma Την / Το Πεμ Μαρ 15, 2018 12:13 pm

α δεν παιζω...............θελω και γω βολτα στα καρπενησια...... ........και γαμω τις βολτες παιδια ευγε.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vagma

Αριθμός μηνυμάτων : 1528
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2016
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Πεμ Μαρ 15, 2018 12:44 pm

vagma έγραψε:α δεν παιζω...............θελω και γω βολτα στα καρπενησια......     ........και γαμω τις βολτες παιδια ευγε.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Για να βολτάρεις Καρπενήσι θέλει οπωσδήποτε διανυκτέρευση Βάγγο δύο μέρες για να το δεις καλά.

Υπόψη για όλους  και το θέμα ΕΔΩ στο οποίο βέβαια πρέπει να ξαναμπούν οι φωτό που χάθηκαν από τον βρωμοκουβά που αποφάσισε να μην τις δείχνει. Έχουν σωθεί βέβαια και κάποια στιγμή θα  μπούνε.

Πχ : 

Savvas
Admin

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης