ΧΗΜΙΚΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

Πήγαινε κάτω

ΧΗΜΙΚΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

Δημοσίευση από vagma Την / Το Τετ Σεπ 27, 2017 1:08 pm

και που λετε παιδια ειχε παρει κατι το αυτι μου.... ......για ενα θησαυροφυλακιο καπου εκει στο πειραια......ολα εκει ειναι συνηθως..... εκαι το λοιπον πηρα τα χρυσα ποδαρακια μου ετσι για να χασουμε  και κανα κιλο βαρους ε και πηγα στην πηγη...........

οπως λεει ο τιτλος ο παππους αυτος πουλαει χημικα σε χονδρικολιανικη τιμη.και ευτυχως αρκετα απο αυτα κανουν για την αφεντομουτσουναρα μου ......αλλα και ΤΙς δικες σας ασκημοφατσες.......... ..........

ενδεικτικα........φαρμακευτικο παραφινελαιο 3,5 ευρω το λιτρο......σαμπουαν αυτοκινητου το καλο των πληντυριων για 2,5 ευρω το λιτρο...........ογκομετρητες ολων των ειδων,σχηματων ποσοτητων,καλλυντικα,διαλυτικα διαφορων ειδων,καθαριστικα για τα παντα ολα σε συσκευασιες λιτρου τετραλιτρου εικοσαλιτρου..........μπουκαλακια με σωληνακι απο πανου.... ..............

α ναι ξεχασα....................ΓΟΥΝΑΡΗ 35 ΠΕΙΡΑΙΑΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
vagma

Αριθμός μηνυμάτων : 1529
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2016
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΧΗΜΙΚΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τετ Σεπ 27, 2017 1:41 pm

Ωραίος Βάγγο ! 
Θα τον επισκεφθώ για προμήθειες.

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 27023
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Δημοσίευση από Στησίλαος Την / Το Τετ Σεπ 27, 2017 1:59 pm

Ά,μα σου πω ότι ψωνίζω χρόνια από το μαγαζί, τι θα πεις. Έχει τόσα πολλά μέσα, που χάνεις την μπάλα. Σημ. στην αρχή ήταν μόνο μέσα στην στοά, δεν ξέρω πόσο καιρό, έχει ανοίξει και κατάστημα στην είσοδο της στοάς...
Στησίλαος

Αριθμός μηνυμάτων : 1043
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012
Τόπος : Ἐν Κανθάρου λιμήν

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τετ Σεπ 27, 2017 2:01 pm

Εγώ θέλω πράμα, θα πάω οπωσδήποτε.

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 27023
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Δημοσίευση από vagma Την / Το Τετ Σεπ 27, 2017 2:10 pm

Στησίλαος έγραψε:Ά,μα σου πω ότι ψωνίζω χρόνια από το μαγαζί, τι θα πεις. Έχει τόσα πολλά μέσα, που χάνεις την μπάλα. Σημ. στην αρχή ήταν μόνο μέσα στην στοά, δεν ξέρω πόσο καιρό, έχει ανοίξει και κατάστημα στην είσοδο της στοάς...

ρε συ εχει τα παντα απο χημικα-καλλυντικα...............αρκει να ξερεις τι θελεις..............ειναι απο τις ελαχιστες φορες που μπαινω σε τετοιο μαγαζι και ντρεπομαι........απλα εχει τα παντα...............πολυεστερες υαλοβαμβακες κλπ.............ψαγμενο μαγαζακι........
vagma

Αριθμός μηνυμάτων : 1529
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2016
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης