Αυτόματος λιπαντήρας αλυσίδας.

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Απ: Αυτόματος λιπαντήρας αλυσίδας.

Δημοσίευση από Ste7ios Την / Το Πεμ Μαϊος 25, 2017 3:59 pm

Δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να ρυθμίσεις τη ροή... Λογικά συμβιβάζεσαι με το ότι π.χ. το πρωί θα έχεις μικρότερη ροή απο οτι χρειάζεται, και μεγαλύτερη όσο ανεβαίνει η θερμοκρασία.

Υποθέτω θα πρέπει να το τσεκάρεις ανά εποχή που οι διαφορές θερμοκρασίας είναι μεγάλες, και ανάλογα τις ταχύτητες που κινήσαι. Σε ταξιδάκι που έχει και Ε.Ο. π.χ. θα πρέπει να αυξήσεις λίγο τη ροή για να αντισταθμίσεις την έντονη χασούρα απο τη μεγαλύτερη φυγόκεντρο...
Ste7ios

Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2016
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Πεμ Μαϊος 25, 2017 6:11 pm

Από ότι λένε οι χρήστες δεν ισχύει κάτι τέτοιο αμα βρεις την ροή την πρώτη φορά.

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 27326
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Δημοσίευση από enterprise-psi Την / Το Σαβ Αυγ 12, 2017 9:38 am

Δεν ξέρω αν γνωρίζετε αυτό εδώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

enterprise-psi

Αριθμός μηνυμάτων : 2294
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014
Τόπος : Sector 001

https://www.instagram.com/enterprise_psi/

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Σαβ Αυγ 12, 2017 10:57 am

enterprise-psi έγραψε:Δεν ξέρω αν γνωρίζετε αυτό εδώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Δεν το ξέρω, πρέπει να μελετηθεί καλά για να εκφέρω άποψη.

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 27326
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης