ελαστικα για sh300?

Σελίδα 11 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Πήγαινε κάτω

Απ: ελαστικα για sh300?

Δημοσίευση από gprhellas Την / Το Παρ Απρ 27, 2018 10:06 pm

Θανος.Κ έγραψε:Εγω θα επιμεινω για το πισω να ειναι radial.

Αφου θα γινει η τοποθετηση νεων ελαστικων να γινει οπως πρoτεινεται απο τη Honda.

Απο εκει κ περα ο καθενας κανει οτι θελει. Οι προτασεις βεβαια που δινονται απο τους υπολοιπους κατοχους αφορουν α γενιας μοντελα (07-10) τα οποια δεν φορανε πισω radial.

τα πάμε μια κόντρα ? και εγω χωρίς ράντιαλ, pirat
gprhellas

Αριθμός μηνυμάτων : 2444
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2014
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ/ΑΤΑΛΑΝΤΗ/ΑΙΓΙΟ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Παρ Απρ 27, 2018 10:11 pm

Βρε από του 2011 τα μοντέλα συμπεριλαμβανομένων και μετά προβλέπεται να φοράνε radial και γιατί να τα πας κόντρα τα αθώα μανίσια με τον τουμπανιασμένο Γκούφυ?

Ο Γκούφυ σου πλέον για νάχει αξιοπρεπή αντίπαλο και να πέσει γέλιο πρέπει να έρθει Οδοιπορικό να κλάψουνε μανούλες.....

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 27143
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Δημοσίευση από gprhellas Την / Το Παρ Απρ 27, 2018 10:28 pm

οκ. Χλαπάτσας
gprhellas

Αριθμός μηνυμάτων : 2444
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2014
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ/ΑΤΑΛΑΝΤΗ/ΑΙΓΙΟ

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Σαβ Απρ 28, 2018 6:47 am

Savvas
Admin

Δημοσίευση από silencer Την / Το Δευ Απρ 30, 2018 10:48 pm

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις, μετα από λίγο ψάξιμο είδα πως η pirelli λέει οτι τα Angel ειναι λιγο καλύτερα σε όλα τα σημεία απο το Diablo και δυστυχώς το Diablo Rosso που βγήκε με τα Angel δεν υπάρχει στα νούμερα το SH το οποίο ειναι καλύτερο σε στεγνές καταστάσεις. Οπότε θα παραγγείλω τα Angel και ο Θεός βοηθός, μπορεί να βγει μάπα το καρπούζι για την Ρόδο που βρίσκομαι.
Θα πω εντυπώσεις μόλις τα φορέσω.
Έτσι και αλλιώς σε λιγότερο απο δύο χρόνια παλι θα τα αλλάξω γιατι το μηχανάκι δυστυχώς το βλέπει ο ήλιος ανατολή-δύση και από ήλιο έχουμε μπόλικο εδώ κάτω.
silencer

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2018
Τόπος : Ρόδος

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τρι Μάης 01, 2018 7:39 am

Savvas
Admin

Δημοσίευση από silencer Την / Το Παρ Ιουν 15, 2018 10:31 am

Έχω δύο εβδομάδες φορεμένα τα pirelli angel και οι διαφορα με τα προηγούμενα ειναι μεγάλη απλα δεν ξέρω αν ήταν σε πολύ χάλια κατάσταση τα προηγούμενα ή τόσο καλά τα καινούργια.
Το πανω κατω στο τιμόνι έφυγε (μάλλον ειχε κανει καρούμπαλο το μπροστινό επειδή ηταν ξεφουσκωτο)
Το τιμόνι στα 150 το κρατάω κυριολεκτικά με τα δύο δάχτυλα οπως πιάνουμε το μολύβι.
Νερα και γραμμές άσπρες στην άσφαλτο ειναι σαν να μην υπάρχουν εκτός οταν στριβεις και περνας πάνω απο διαβαση πεζών και νιώθεις μια ελάχιστη μετατόπιση στον κωλο αλλά καμία σχέση με πριν.
Το μεγάλο κακό ειναι οταν είσαι σε κλίση και ανοίγεις το γκάζι και δεν πεταει κωλο
silencer

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2018
Τόπος : Ρόδος

Σελίδα 11 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης