Ελληνική εταιρεία κατασκευής γραναζιών.

Πήγαινε κάτω

Ελληνική εταιρεία κατασκευής γραναζιών.

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Τετ Δεκ 26, 2012 10:35 am

Ψάχνοντας βρήκα εταιρεία που κατασκευάζει γρανάζια κιβωτίου ταχυτήτων κ.λ.π.

Δεν αναφέρει κάποια ενδεικτική τιμή αλλά καλό είναι να την ξέρουμε και ίσως να συμφέρει δεδομένου πως η ζημιάπου έπαθα προσωπικά έδειξε πως τα ανταλλακτικά είναι πανάκριβα αν θεωρήσει κανείς πως κοστίζουν 440 ευρώ όλα τα γραναζια της τελικής μετάδοσης για το SH 300.

Θα τη βρείτε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 26341
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Ελληνική εταιρεία κατασκευής γραναζιών.

Δημοσίευση από Loinen Την / Το Παρ Δεκ 28, 2012 9:24 am

Ισως να κανουν και φτηνοτερα αλλα δεν νομιζω να δεις κι ιδιατερη διαφορα, καθως το κοπτικο CRC ειναι ενεργοβορο. Αν ομως θελεις να αλλαξεις το βημα του σκουτερ και να αλλαξεις το τελικο γραναζωμα με δυο δοντια παραπανω, τοτε αξιζει τον κοπο και τα λεφτα.
Loinen

Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2012

Απ: Ελληνική εταιρεία κατασκευής γραναζιών.

Δημοσίευση από Savvas Την / Το Παρ Δεκ 28, 2012 10:00 am

Όχι φίλε μου, δεν θέλω προσωπικά καμμιά μετατροπή, απλά επειδή το βρήκα είπα να το βάλω σε περίπτωση, ο μη γένοιτο, που χρειαστεί και υπάρχει χρηματική διαφορά (φθηνότερα) έναντι της μαμάς μην μπάς και γλυτώσει κανάς φίλος λεφτά. Wink

Savvas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 26341
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Τόπος : Ελλαδάρα αγάπη μου

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης